Programa PRISIJUNK! pristatyta mokyklos bendruomenei

Babtų gimnazijoje apsilankę Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys ir Ankstyvosios intervencijos programos koordinatorė Kauno rajone Karolina Klimaitė pristatė Ankstyvosios intervencijos programą ir aptarė jos vykdymo galimybes.

Ši programa skirta motyvuoti jaunus asmenis keisti savo požiūrį į psichoaktyviąsias medžiagas ir jų vartojimą. Veiklų metu sukuriama saugi erdvė būti išklausytiems ir suprastiems.

L. Dilys teigė, kad susitinkant su ugdymo įstaigomis galima matyti realias tarpusavio bendradarbiavimo galimybes: „Įtraukdami mokyklos administraciją, mokytojus bei pagalbos specialistus, į programos vykdymą galime žvelgti per galimybių, o ne grėsmių prizmę.“

Susitikime dalyvavo gimnazijos direktorius Vidas Mikalauskas, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, socialinė pedagogė, psichologė bei visuomenės sveikatos specialistė. Ugdymo įstaigos direktorius pasidžiaugė, kad nuo šiol turės įrankį darbui su paaugliais, kuris prisidės puoselėjant moksleivių sveikatą, saugant juos nuo šių laikų pagundų.

2019 m. Kauno rajone vyko Ankstyvosios intervencijos programos mokymai ugdymo įstaigose dirbantiems visuomenės sveikatos specialistams, socialiniams pedagogams ir psichologams – tai leido užtikrinti, kad kiekviena ugdymo įstaiga turėtų specialistų komandą darbui su šia programa.

Šiais metais planuojama įdiegti šią programą visose pakaunės ugdymo įstaigose.

Programa įgyvendinama bendradarbiaujant su Kauno rajono švietimo centro pedagogine psichologine tarnyba ir Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu.

 

Daugiau informacijos apie programą:

Ankstyvosios intervencijos programos PRISIJUNK! koordinatorė Karolina Klimaitė

Mob. tel. (8 671) 55 409

el. p. klimaite.karolina@kaunorvsb.lt

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos