Psichikos sveikatos skyrius nuo šiol veiks atnaujintose patalpose

VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras, minėdamas savo veiklos dvidešimtmetį, vieną iš savo padalinių, Psichikos sveikatos skyrių, perkėlė į naujas patalpas.

Psichikos sveikatos skyrius kitu adresu (Vytauto g. 63) pacientus priima jau nuo pirmadienio. Anot direktorės Nijolės Kliučienės, nors skyrius įsikūrė tame pačiame pastate kaip ir šeimos gydytojai, tačiau pacientams užtikrintas privatumas – patalpos visiškai atskirtos, kitas įėjimas, malonią atmosferą kuria raminanti muzika. Tokios sąlygoms čia besilankantiems žmonėms labai svarbios.

Vadovaujant O. Marcinkevičiui, suburta profesionali psichikos paslaugas teikianti komanda. Skyriuje dirba du suaugusiųjų psichiatrai, psichologė, vaikų ir paauglių psichiatras, įvairias veiklas organizuoja dvi socialinės darbuotojos.

Skyriaus atidarymo proga poliklinikoje pristatyta fotomenininko Raimondo Puišio paroda „Vorkuta –– 67-ji paralelė“. Su darbuotojais susitikęs Kauno rajono savivaldybės direktorius Antanas Nesteckis džiaugėsi šviesiomis ir jaukiomis patalpomis ir linkėjo toliau sėkmingai gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos