Pypliai: belaukiant paukščių

Šeštadienį greta Pyplių piliakalnio esančiame šile atsirado daugiau kaip 40 naujų būstų sparnuočiams. Juos pagamino nuteistieji, o pakabinio Ringaudų seniūnijos bendruomenė su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu ir seniūne Rūta Slivinskiene priešakyje.

Meras pasveikino visus su bundančia gamta, už partnerystę dėkojo Kalėjimų departamento atstovams už partnerystę ir priminė, kad inkilų kėlimo akcijas ypač mėgdavo rengti Obelynėje gyvenęs gamtininkas Tadas Ivanauskas.

Vėliau Pyplių piliakalnio laukymėje pasirodė burundukais, meškiukais ir voveraitėmis pasivertusios jaunosios „Demo“ studijos šokėjos (vadovė Deimantė Ūsienė), prie kurių su armonika prisijungė tautinių šokių kolektyvo „Rasa“ vadovas Gintaras Vilčiauskas.

Miškininkas Viktoras Sonda patarė kabinti inkilus tam tikru atstumu, ne arčiau kaip 20 metrų vieną nuo kito. „Daugelis mažesnių paukščių nemėgsta daugiabučių“, - aiškino miškininkas.

Atlikę darbą, talkininkai mėgavosi bundančia gamta, įspūdingais Nemuno slėnio vaizdais ir Rasos Melinienės su komanda išvirta koše.

Šeštadienį inkilus kėlė ir Kulautuvos bendruomenė, o švarinimosi akcija 25-iose Kauno rajono seniūnijose truks visą savaitę.

Edmundo Mališausko nuotraukos

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos