Pyragų šventė Ilgakiemyje

Trečiadienio vakarą Ilgakiemio laisvalaikio salėje kvepėjo ką tik iškeptais pyragais, aidėjo dainos, šokio sūkuryje sukosi poros – laisvalaikio salės vadovė Vilma Garlinskienė pakvietė vietos bendruomenę į vakaronę „Močiutės pyragai“.

Jau trisdešimt šeštus veiklos metus skaičiuojantis folkloro ansamblis „Sedula“ (vadovė Gražina Gutmanienė) linksmino publiką liaudies dainomis, romansais ir humoristinėmis istorijomis. Liaudiškų šokių kolektyvas „Mintinis“ (vadovas Edgaras Šnipaitis) ir į šventę atvykusi ežerėliečių kapela „Samanėlė“ (vadovas Remigijus Marma) organizavo šokius.

Renginį vedęs Vilius Kaminskas taip pat daug pokštavo, o vakaro pabaigoje net persikūnijo į lietuviškos estrados legendą Stasį Povilaitį.

Šventės puošmena tapo salės pakraštyje ant stalų išrikiuoti trylika spalvingų pyragų, kuriuos čia atnešė bendruomenės nariai. Pertraukėlėje tarp šokių buvo surengta degustacija ir balsavimas, kurio metu buvo išaiškinti trijų gardžiausių kepinių autoriai.

„Garliavos apylinkių seniūnija garsėja meno kolektyvais ir gražiomis tradicijomis, o pyragas simbolizuoja bendruomeniškumą ir gebėjimą dalintis, kas jūsų kraštui labai būdinga. Būkit ir toliau pavyzdžiu kitiems“, – kalbėjo šventėje apsilankęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos