Ramučių gatvės roko festivalis augina gerbėjų gretas

Prieš aštuonerius metus Ramučiuose surengtas gatvės roko koncertas per keletą metų išaugo į stilingą festivalį, kuriame gerai jaučiasi ne tik roko gerbėjai, baikeriai, bet ir šeimos. Renginys pasipildo parodomis, kitais meno projektais.
Karmėlavos seniūnijai ir Ramučių kultūros centrui pavyko pritraukti rėmėjų. Be generalinio rėmėjo UAB „Starna“, šventę remia „Tigrasa“ ir „Hollister“, partnerystėje su projektu „Kaunas 2022“ plečiama kultūros programa.
Šventėje apsilankę Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius džiaugėsi, kad Ramučių gatvės roko šventė išsikovojo tvirtą vietą tradicinių Kauno rajono renginių tinklelyje. Savivaldybės vadovai dėkojo jos organizatoriams bei rėmėjams.
Ramučių kultūros centro direktorė Živilė Jurgaitienė sakė, kad šiemet festivalis prasidėjo per Jonines ir finišuos liepos 6-ąją, per Lietuvos valstybės gimtadienį.
Šeštadienį šalia Ramučių kultūros centro nugriaudėjo pagrindinis koncertas, kuriame į sceną pakilo „Black Spikes“, „Miss Match“, „Garma“, Justinas Lapatinskas ir Jeronimas Milius, vaikų grupė „Medutis“.
Renginyje buvo galima apžiūrėti Romualdo Požerskio fotografijų parodą „Neramūs keliautojai“. Pristatytas menininkų Šarūno Juknio ir Tado Vincaičio Plūgo Karmėlavos seniūnijoje sukurtas meno objektas.
Edmundo Mališausko nuotraukos ir tekstas

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: