Raudondvarį bus galima pasiekti saugiau

Prasidėjo seniai laukti kelio rekonstrukcijos ir dviračių tako jungties nuo Nevėžio tilto iki Nevėžio gatvės ties Raudondvariu įrengimo darbai.

Dviratininkai ir pėstieji daug metų buvo priversti važiuoti ir eiti beveik kilometro ilgio pramintu taku šalia šlaito arba važiuojamąja kelio dalimi. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas sakė, kad šis ruožas buvo labai nesaugus, todėl dėl jo rekonstrukcijos Savivaldybė jau seniai tarėsi su Susisiekimo ministerijos atstovais.

Šiemet buvo parengtas ruožo rekonstrukcijos projektas, prasidėjo darbai. Lietuvos automobilių kelių direkcijos užsakymu juos atlieka UAB „Kauno tiltai“. Remontuojamas kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas ruožas nuo 8,5 iki 9,32 km, čia įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką.

 „Kol kas vykdome parengiamuosius darbus: išpjovėme menkaverčius medžius, išrovėme kelmus, nuėmėme šlaito velėnos sluoksnį, įrengėme pakopas“, – pasakojo darbų vadovas Alvydas Kudirka.

Dar šiemet bus pakloti vamzdžiai vandeniui nubėgti, įrengti šuliniai jam surinkti.

Darbai vyks iki gruodžio 15 d., po to iki kovo 15 d. bus padaryta technologinė pertrauka.

Rekonstrukcijos vietoje pastatyti šviesoforai kol kas tik mirksi, eismą reguliuoja patys darbuotojai, jį sustabdydami tik trumpam, kol išpilamas gruntas.

Pavasarį, kai bus kalami poliai, įrenginėjama atraminė sienelė ir atliekami kiti darbai, teks uždaryti vieną kelio pusę.

Savivaldybė ne kartą prašė Lietuvos automobilių kelių direkcijos rekonstruoti šį kelio ruožą, kas leistų sujungti Šilelio dviračių taką su Kauno miestu. „Patys to padaryti negalėjome, nes tai valstybinės reikšmės kelias“, – aiškino Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Tautvydas Tamošiūnas.

Darbus numatyta baigti 2019 m. liepos 10 d.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: