Raudondvariečiai surengė paramos aukcioną keturkojams

Pats svarbiausias dalykas šiuo metu mūsų visų gyvenime – taikos išsaugojimas ir pagalba kovojančiai Ukrainai. Bet nepamirškim, kad ir Lietuvoje yra labai daug tų, kam reikalingas rūpestis ir dėmesys. Raudondvario kultūros centras, Raudondvariečių bendruomenė ir Raudondvario kaimo bendruomenės centras apsijungė ir suorganizavo jau antrąjį virtualų aukcioną „Išparduodam žiemą“. Jo metu surinktos lėšos buvo paskirtos gyvūnų prieglaudos „Penkta koja“ augintiniams.

Labai džiugu, kad šį kartą aktyviai įsitraukė ir vietinis verslas. Aukcione buvo siūlomos įvairios grožio procedūrų, maitinimo paslaugos, edukacijos. Bendruomenių nariai nepagailėjo vertingų daiktų, dėl kurių raudondvariečiai ir ne tik, azartiškai varžėsi. Statymai vyko ne pinigine išraiška, bet šunų maisto skardinėmis. Per pirmąjį aukcioną 2021-ais metais pastatytos buvo 222-i skardinės, šiais metais – 297-ios.

Pasibaigus aukcionui Raudondvariečių bendruomenės atstovai į gyvūnų prieglaudą atvežė maistą, o prieglaudos gyventojai visiems organizavusiems aukcioną ir pirkusiems jo daiktus tarė didelį, nuoširdų „Au“(Ačiū).

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos