Raudondvario dvaras kviečia į šventinius koncertus

Artėjančius Naujuosius metus Raudondvario dvaras kviečia pasitikti jaukioje aplinkoje su populiariais lietuviškos muzikos atlikėjais.

Gruodžio 26 d. 17 val. Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje (Pilies takas 1) įvyks šventinis Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, jame skambės geriausios visų laikų lietuviškos dainos, pradedant Danielio Dolskio ir baigiant Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, Virgilijaus Noreikos, ansamblių „Hiperbolė“ ir „Nerija“ kūriniais.

„Dabar, kai girdime tiek daug užsienio muzikos, beprotiškai gera atsigręžti į senąją, visiems artimą ir puikiai žinomą lietuvišką muziką. Malonu ne tik ją prisiminti, bet ir interpretuoti“, – sakė vienas talentingiausių jaunosios kartos dainininkų.

M. Kavaliauskas – Kauno valstybinio muzikinio teatro bei Anželikos Cholinos šokio teatro solistas, nuolat rengiantis gastroles Lietuvos miestuose, todėl šiame dviejų valandų trukmės koncerte skambančios dainos bus subtiliai papildytos teatralizuotais elementais.

Martynas scenoje pasirodys su gyvo garso grupe bei pučiamųjų instrumentų septetu, profesionalių šokėjų trupe bei pritariančiaisiais vokalistais. Pasirodymui ruošiamos įspūdingos dekoracijos, speciali choreografija bei išskirtiniai apšvietimo sprendimai.

Senuosius metus palydėti gruodžio 30 d. 18 val. į Menų inkubatorių kviečia ir populiarus duetas – Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė. Programoje išvysite dueto teatralizuotus pasirodymus bei geriausias dainas.

Šventiniame koncerte taip pat pasirodys mažiausieji dueto bičiuliai „O lia lia vaikai“ ir tik šiam pasirodymui suburtas buvusių „Mokinukių“ kolektyvas bei kylančios žvaigždutės „Mergaitės iš Majemio“.

Gražiausias pasaulio melodijas atliks įstabaus balso savininkas, M.A.M.A. apdovanojimų laureatas Paulius Sinkevičius.

Renginio organizatorius: VšĮ „Raudondvario dvaras“

Tel. +370 656 50 755

Bilietų galima įsigyti: www.bilietai.lt ir VšĮ „Raudondvario dvaras“ kasoje

Bilieto kaina: 20–21, 20 Eur

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos