Raudondvario pilyje sužibėjo jaunieji talentai

Valstybės dienos išvakarėse Raudondvario dvaro Baltojoje salėje įvyko Jaunojo talento konkursas 2022, kuriame dalyvavo ne tik Kauno rajono scenos žvaigždutės, bet ir svečiai iš Kauno miesto bei Jurbarko. Ne vienas jų jau yra dalyvavę įvairaus rango konkursuose ir siekia dar labiau tobulėti.

Jaunuosius atlikėjus vertino komisija: Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė, aktorius ir režisierius Ramūnas Šimukauskas, Kauno rajono savivaldybės muziejaus edukacijų specialistė Zita Nekrošytė ir Raudondvario gimnazijos direktorės pavaduotojas Algirdas Navickas.

R.Šimukauskas pabrėžė, kad šiame, istorinėje aplinkoje vykstančiame konkurse, svarbiausia ne prizai ir užimtos vietos, o noras atsiskleisti ir tobulėti.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos auklėtinis Povilas Garšanovas (vadovė Asta Krištaponienė) atliko kūrinį violončele, jam akomponavo mama Sigutė Mikalauskaitė-Garšanovė.

Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos atstovė Evita Raškevičiūtė ir Raudondvario gimnazijos moksleivė Ugnė Žobaitė pademonstravo įspūdingą šokį su gimnastikos elementais.

Babtų kultūros centrui ir Kauno 1-ajai muzikos mokyklai atstovaujanti vienuolikmetė Ringailė Ramašauskaitė (vadovės Danutė Šakalienė ir Kristina Katavičiūtė) atliko du kūrinius: smuiku sugriežė Antonio Vivaldžio koncerto A-moll ištrauką ir sudainavo dainą „Mano gimtinė“.

Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokinė, modernaus šokio kolektyvo „Judesys“ atstovė Estela Abromavičiūtė (vadovė Odeta Burneikienė) atliko šokį „Širdis“, o kitą šio kolektyvo narė Gabija Dzetaveckaitė parodė plastinį etiudą „Meilė tamsoje“.

Garliavos meno mokyklos Raudondvario filialo auklėtinė Austėja Iškauskaitė (vadovė Ingrida Laurinaitienė, akomp. Domantė Matulevičiūtė) atliko dainelę „Pelytės pyragas“.

Tos pačios mokyklos auklėtinis Aidas Pranckūnas (vadovė Eglė Čekavičienė) gitara sugrojo Gerardo Monreuil „Karuselę“, taip pat su sese Saule Pranckūnaite (fleita, vadovė Monika Ryškutė) atliko neapolietišką dainą „Santa Lucia“. Vėliau Saulė pasižymėjo ir kaip solistė.

Raudondvariškė Goda Miliauskaitė (vadovė Ingrida Laurinaitienė) atliko dainą „Castle in cloud“.

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos auklėtinė Ugnė Preimonaitė (vadovė Vida Račkauskienė) smuiku pagrojo Tomo Odello kūrinį „Another love“, o Kauno 1-osios muzikos mokyklos gitaristas Tumas Grigalius (vadovė Eglė Žemonė) – aistringąjį Francisco Tarregos „Tango“.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir prizais. Renginio sumanytoja S.Navickienė patikino, kad kitąmet Jaunojo talento konkursas dar labiau išplės atlikėjų sąrašą ir geografiją.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: