Raudondvario tvenkinukas vėl prisipildė gyvybės

Raudondvaris neįsivaizduojamas be dvaro, kuriame kasdien lankosi šimtai turistų, o ir patiems raudondvariškiams smagu pasivaikščioti seno parko alėjomis bei lankytis čia vykstančiuose renginiuose, šventėse.

Gražėja ne tik Raudondvario dvaras, bet ir jo prieigos. Akį džiugina atgijęs tvenkinukas, kurį nuo krūmokšnių ir maurų išvadavo seniūnijos darbuotojai. Dabar čia pliuškenasi antys, pukši karosai. Tvenkinio krantus apjuosė metalinė tvora, o ant kranto pastatyti suoliukai kviečia prisėsti.

Raudondvario seniūnė Daiva Bulotienė pasakojo, kad šiuos darbus finansavo Kauno rajono savivaldybė. „Kitoje gatvės pusėje veikia Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla, todėl atvirą vandens telkinį būtinai reikėjo aptverti“, – tvirtino seniūnė.

Seniūnija gražėja ne tik savivaldybės pastangomis – daug iniciatyvų rodo ir vietos gyventojai.

Į pilyje įsikūrusį Civilinės metrikacijos biurą atvykstantys jaunavedžiai spėjo pamėgti dvaro prieigose pastatytą Meilės medį, kurį iš metalo nukaldino Raudondvario kaimo bendruomenės narys Gražvydas Bartašiūnas, o pastatyti padėjo Gražvydas Ginkus, kiti pilietiški raudondvariškiai.

Prie šio medžio mėgsta fotografuotis jaunimas, o kai kurie jaunavedžiai ištikimybę vienas kitam mėgina sustiprinti ant šakos pakabindami spyną.

Vietos bendruomenių iniciatyva prie Raudondvario medelyno atsirado tinklinio aikštelė, įvairiose miestelio vietose suoleliai su vardiniais užrašais, Kneipo takas.

Raudondvario kaimo bendruomenės pirmininko Gintauto Lukausko, Daliaus Mackelos ir kitų raudondvariškių pastangomis, padedant savivaldybei, Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos patalpose buvo sukurta Raudondvario jaunimo erdvė.

Kauno rajono savivaldybė Raudondvaryje planuoja naujus darbus. Vienas svarbiausių – rekonstruoti Raudondvario gimnaziją ir stadioną.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: