Raudondvaryje globėjams skambėjo gražiausi padėkos žodžiai

Jau šešis metus Lietuvoje yra minima globėjų diena. Ši diena skirta padėkoti globėjams, kurie keičia vaikų likimus ir dovanoja jiems neįkainojamą visaverčio gyvenimo dovaną. Kauno rajone globėjų diena šįmet paminėta Raudondvaryje.

„Didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad Kauno rajone yra 109 globėjai, kurie globoja 144 vaikus. Prasidėjus karui, jūs į savo šeimas priėmėte ir ukrainiečių vaikučius. Ačiū jums, kad atvėrėte savo širdis ir duris į savo šeimą“, – šventėje kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.  

Būti globėju – atsakingas darbas, vertas didžiausios pagarbos. „Jūs esate ypatingi žmonės vaikui, trokštančiam turėti šeimą, būti mylimam, saugiam ir išklausytam. Dėkoju jums už tai, kad keičiate vaikų likimus ir dovanojote neįkainojamą visaverčio gyvenimo dovaną“, – sveikino meras.

Patys gražiausi darbai yra nematomi, o jaučiami širdimi, todėl Kauno rajono savivaldybė visiems globėjams padovanojo plaukimą laivu „Zapyškis“. Globėjų dienos proga meras įteikė padėkas Violetai Latvytei Narbutienei, Romai Dubik, Miglei Lipavičienei, Sandrai Mikalauskienei, Vaidai ir Egidijui Gvergždams, Renatai Danilevičienei, Marijai Rinkevičienei, Erikai Babianskienei, Loretai Lopuch ir Laurai Antanaitienei.

Renginio metu skambėjo gražiausios dainos, globėjų kurtos eilės, o patiems mažiausiems netrūko įvairių pramogų.

Globos savaitė šįmet Lietuvoje švenčiama birželio 27-liepos 3 dienomis. Liepos 2 d. visos Lietuvos globėjai, vaikai, globos centrų darbuotojai vyks į Klaipėdą.

Globos savaitės renginius liepos 3 dieną vainikuos Šv. Mišios už globėjus ir globojamus vaikus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, Babtuose.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos