Raudondvaryje nuotaikingai paminėta socialinių darbuotojų diena

Penktadienio popietę Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje vyko socialinių darbuotojų dienos šventė, kurios metu Kauno rajono socialiniams darbuotojams buvo padėkota už jų nuoširdų ir atsakingą darbą.

„Jūsų yra daugiau nei trys šimtai, bet savo šiluma apglėbiate net dvidešimt penkis tūkstančius mūsų rajono žmonių, kuriems reikia pagalbos. Nuoširdžiai dėkoju visiems dirbantiems seniūnijose, Socialinių paslaugų centre, dienos centruose, švietimo ir kitose įstaigose. “ – kalbėjo meras Valerijus Makūnas.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė kartu su meru įteikė 35 padėkas nominuotiems darbuotojams.

Geriausiomis socialinėmis darbuotojomis paskelbtos: Dovilė Veličkaitė, Daiva Krasauskienė, Laura Dimpartė, Rūta Daukšienė. Geriausios socialinio darbuotojo padėjėjos: Virginija Klimienė, Rūta Maslauskienė, Jadvyga Valuckienė, Daiva Petrusevičiūtė, Zita Barkauskienė, Dana Jankuvienė, Ernesta Kaluginienė. Debiutuojančios socialinės darbuotojos: Eglė Balandienė, Kristina Šerepkė, Gintarė Žičkevičienė, Simona Pranskuvienė.

Už darbą su senjorais padėkas gavo Linas Grigaitis ir Virginija Černevičienė, už darbą su neįgaliaisiais – Klaudija Pilipavičienė ir Vilma Tumėnienė, už darbą su šeimomis – Laimutė Čižinauskaitė, už darbą su patiriančiais krizę – Danguolė Baronienė, už darbą su vaikais – Gražina Vinciūnė, Viktorija Balčiūnė ir Romualda Naučiuvienė. Už kitokią socialinę veiklą apdovanota Lijana Bernotienė ir Iveta Šukauskienė. VŠĮ „Socialinės terapijos namai“ ir Renatai Lamsargienei padėkota už pasiekimus socialinės veiklos srityje.

Metų humaniškiausia darbuotoja išrinkta Asta Šulskienė, metų pavyzdys jaunimui – Antanina Toločkienė. Metų pašaukimo nominacija atiteko Neringai Pažereckienei, Rasai Vaičekonytei ir Odetai Kveškevičienei. Metų iniciatyviausiomis darbuotojomis išrinktos – Jurgita Kupčinskienė ir Aistė Šalygina.

Kauno rajono ženklu už pagalbą labiausiai socialiai pažeidžiamiems gyventojams, savipagalbos grupių vaikams vedimą, dienos stovyklų organizavimą, aktyvų bendruomenės įtraukimą ir sutelkimą socialiai atsakingoms veikloms apdovanota SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus socialinė darbuotoja Loreta Žičkuvienė.

Savivaldybės medaliu (pasižymėjimo ženklu) už ilgametį profesionalų darbą su gyventojais apdovanota Asta Janonienė.

„Socialinio darbuotojo profesija reikalauja supratimo, atjautos, nuolatinio tobulėjimo, drąsos ir kitų profesinių ir dvasinių savybių. Šiam darbui reikalingas pašaukimas. Dėkoju jums už sunkų kasdienį darbą, už rūpestį gyventojais ir už tai, kad visuomet esate pasiruošę padėti“, – susirinkusiems dėkojo Margarita Venslovienė.

Nuotaikingais šokiais šventės dalyvius džiugino „Demo“ šokių studijos vaikų mados ir šokio teatras, muzikinius kūrinius dovanojo Martynas Kavaliauskas su grupe.

Šventės pabaigoje Kauno rajono savivaldybės atstovai kiekvienam dalyviui įteikė šviežio medaus.

„Bitės laikomos darbštumo, gerumo ir turtingumo simboliu. Linkime, kad jūsų darnus avilys niekada nenustotų dūgzti“ – sakė renginio vedėja, Ramučių kultūros centro direktorė Živilė Jurgaitienė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: