Bibliotekoje – kūrybinio rašymo seminaras

Lapkričio 5 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko „Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė” komandos inicijuotas kūrybinio rašymo seminaras, skirtas programai „Mitinis Kauno žvėris” vykdyti.

Seminare dalyvavo istorijų kūrėjai – Kauno rajono Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos 8 klasės moksleiviai su lietuvių kalbos vyr. mokytoja V. Skučaite ir Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos 9–12 klasių moksleiviai su istorijos mokytoja metodininke E. Ilčinskiene bei kiti bendruomenės nariai. Jie, padedami rašytojos Sandros Bernotaitės, mokėsi rašyti originalias istorijas.

Pasidalijusi mintimis apie rašymo svarbą ir kiekvieno iš mūsų kūrybinį polinkį kurti, mentorė pakvietė kurti istorijų. Rašytojos teigimu, kiekvienas žmogus savyje gali pažadinti rašytoją, tad net ir tie, kurie prisipažino, kad rašyti jiems ne visuomet lengva, įkvėpti S. Bernotaitės pasakojimo be didelių pastangų ir beveik spontaniškai prirašė tuščius lapus.

Šis seminaras buvo neįprasta patirtis daugumai dalyvių, tikimės, kad ne vienas iš jų taps ir Kauno Mito svetainės istorijų kūrėju!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Vasauskaitė  

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: