Riedlenčių parkas Raudondvaryje – jaunimo traukos objektas

Raudondvario jaunimas nuo šiol turės naują erdvę aktyviam laisvalaikiui. Šeštadienį buvo atidaryta naujai pastatyta BMX dviračių, riedučių ir riedlenčių rampa, kurios ilgis net 24,6, plotis – 9 metrai.

Tai Kauno rajono savivaldybės Dalyvaujamojo biudžeto projektas „Vieta – patepta medumi. Riedlenčių parkas – Raudondvaris!“, kurio vertė – beveik 50 tūkst. eurų.

Idėją sugalvojo Raudondvariečių bendruomenės pirmininkė Aušra Lukošienė. 

2016 metais Raudondvario bendruomenės iniciatyva laisvalaikio ir poilsio zonoje buvo pastatyta mažoji rampa. Šioje vietoje laiką aktyviai leisdavo vaikai ir jaunimas. Dėl didelio susidomėjimo ant senosios rampos jau nebetilpo visi norintys treniruotis ir tobulėti, todėl atsirado poreikis naujai ir didesnei rampai. Naujosios rampos labai laukė tiek mažieji, tiek vyresnieji važinėjimo riedlentėmis entuziastai.

„Tokios akimirkos jaudina, kai bendruomenės iniciatyvos tampa realybe. Tai jau trečiasis dalyvaujamojo biudžeto projektas, kurį atidarome šiais metais, ir pats didžiausias. Nors didelės apimties projekto idėjos savivaldybės yra įgyvendinamos per dvejus metus, tačiau Raudondvario idėja įgyvendinta per mažiau nei 3 mėnesius“, – atidarymo metu kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Meras džiaugėsi, kad vieta tikrai lyg patepta medumi, nes naujoji rampa yra vaikų ir jaunimo traukos objektas. Tą patvirtino ir Raudondvario seniūnė Daiva Bulotienė.

„Dėkoju Aušrai, kuriai pavyko suburti bendruomenę ir šiandien Raudondvaryje turime riedlenčių parką“, – sakė seniūnė bei palinkėjo jaunimui puikiai leisti laiką čia.

Idėjos autorė Aušra užsiminė, kad su vaikais jau kelias dienas diskutuoja, ką galima bus veikti riedlenčių parke, kokias veiklas organizuos. Ji atskleidė, kad galbūt pati išmėgins rampą.

Po atidarymo Raudondvaryje vyko tradicinė rudens šventė „Moliūginės“, kurioje vaikai skaptavo moliūgus, dalyvavo estafetėje su moliūgais. Kas norėjo galėjo paragauti išvirtos moliūgų sriubos, išbandyti sėkmę loterijoje.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: