Ringaudų pradinės mokyklos kvadrato komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių čempionė!

Sausio 31 d. Ringaudų pradinėje mokykloje vyko 2019–2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių (gim. 2009 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos.

Pirminiame etape dalyvavo per 250 bendrojo ugdymo mokyklų komandų, į zonines varžybas savo geriausias komandas delegavo 54 Lietuvos savivaldybės. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo tik keturios: Vilniaus, Šiaulių, Šilalės miestų ir Kauno rajono komandos.

Kovoje dėl geriausios kvadrato komandos vardo visus varžovus nugalėjo ir Lietuvos mokyklų žaidynių čempione tapo Ringaudų pradinės mokyklos kvadrato komanda, vadovaujama mokytojos Sigitos Špiliauskienės.

Antroje vietoje liko Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos komanda, trečioje – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos komanda, ketvirtoji – Šiaulių Centro pradinės mokyklos komanda.

Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti organizatorių, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto taurėmis, diplomais, medaliais, asmeniniais prizais.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos