Piliuonoje vaikai mokysis rekonstruotoje gimnazijoje

Naujieji mokslo metai Piliuonos gimnazijoje prasidėjo išskirtinai – nuo šiol vaikai mokysis atnaujintose patalpose. Mokymo įstaigos rekonstrukcijai šiais metais skirta beveik 2,6 mln. eurų. Pastate dar vyksta remonto darbai, todėl pamokos kurį laiką čia nevyks. Tačiau statybininkai žada, kad vaikai į naujas klases bus įleisti per keletą artimiausių savaičių.

Pirmadienį gimnazijos kieme įvyko naujų mokslo metų pradžios šventė. Jos metu moksleiviai, jų tėveliai ir mokytojai apžiūrėjo atnaujintas gimnazijos patalpas.

Šventėje apsilankęs Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis pabrėžė, kad šioje vietovėje ugdymo įstaigai rekonstrukcija buvo būtina, joje mokosi ne tik aplinkinių kaimų, bet ir Pakuonio gyvenvietės (Prienų r.) vaikai.

Pastato rekonstrukcijos metu atnaujinta mokyklos šildymo sistema, įėjimas pritaikytas neįgaliesiems, o erdvės išplanuotos atsižvelgiant į mokytojų ir mokinių poreikius. Mokyklos prieigose prisėsti kviečia suoliukai, o tamsesniais rytais vaikus pasitiks įrengtas naujas apšvietimas.

Planuojama, kad iki lapkričio mėnesio bus įrengta ir veiks valgykla, biblioteka, sporto ir laisvalaikio salės, o dalimi atnaujintų patalpų Piliuonos bendruomenė galės naudotis jau rugsėjį.

Prieš tris dešimtmečius pastatytas administracinis pastatas buvo nepritaikytas mokyklos reikmėms. Čia po vienu stogu glaudėsi ambulatorija, laisvalaikio salė, biblioteka, koplyčia. Nebuvo sporto salės, todėl mokiniams tekdavo mankštintis mokyklos vestibiulyje arba lauke.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: