Ežerėlio „Samanėlė“ klausytojus džiugina jau 20 metų

Savaitgalį Ežerėlio kultūros centro kapela „Samanėlė“ (vad. Remigijus Marma) gerbėjus pakvietė į kūrybinės veiklos 20-mečio koncertą.

Per 20 kūrybinės veiklos metų kapela parengė daugybę liaudies muzikos bei lietuvių kompozitorių kūrinių, dalyvavo gausybėje koncertų Ežerėlyje, Kauno rajone, Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Koncertuota Lenkijoje, Lietuvos ambasadoje Maskvoje, liaudiškos muzikos festivaliuose Olandijoje, Portugalijoje. 2014 ir 2018 metais kapela dalyvavo Lietuvos dainų šventėse.

Savo kūrybinės veiklos 20-mečiui „Samanėlė“ parengė naują programą, kurioje skamba ne tik lietuviški, bet ir sudėtingi klasikiniai instrumentiniai kūriniai, italų kompozitorių ir Lotynų Amerikos ritmai. Kapelos programoje dainuoja merginų grupė ir solistė Ieva Goleckytė.

Nuo pat pirmųjų muzikos akordų pilnutėlė salė žiūrovų kapelos ir dainininkų atliekamus kūrinius lydėjo gausiais aplodismentais. O nuskambėjus paskutiniam V. Monti „Čardašui“, žiūrovai plojo atsistoję.

Kolektyvo bei jo vadovo Remigijaus pasveikinti atvyko Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai. Savivaldybės mero sveikinimą perdavė Administracijos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Šukevičius. Kapelą sveikino ir dar daug kūrybinių minčių subrandinti linkėjo Ežerėlio seniūnė Vilmantė Macijauskaitė, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Jagrienė, Kultūros centro direktorė Inutė Strašinskienė, Ramučių kultūros centro Neveronių laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Viešia“ ir jo vadovė Jolanta Balnytė, Babtų kultūros centro ir Vandžiogalos laisvalaikio salės kolegės Alma Pauželienė ir Gražina Mickūnienė, Ežerėlio kultūros centro kolegos, Ežerėlio organizacijų atstovai, draugai, muzikantų šeimų nariai.

Per 20 muzikavimo metų neatpažįstamai išaugo kolektyvo meninis lygis ir profesionalumas. Tegul Ežerėlio „Samanėlės“ skambios melodijos dar ilgai džiugins klausytojų širdis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos