Samyluose darbus pradeda nauja seniūnė

Kauno rajono Samylų seniūnijai kovo 18 d. pradėjo vadovauti naujoji seniūnė – Jolita Andrulytė.

Pasiteiravus, kas paskatino dalyvauti konkurse seniūno pareigoms užimti, ji nedvejodama atsakė: „Noras būti arčiau žmonių, gilintis į esamas problemas, siekis jas spręsti, būti naudinga, inicijuoti svarbius sprendimus visiems Samylų seniūnijos gyventojams.“

J. Andrulytė teigė, kad beveik dešimtį metų dirbdama viešajame sektoriuje įgijo kompetencijų, kurias pritaikys eidama seniūnės pareigas. „Darbas Kauno rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriuje leido iš arti pažinti daugelio seniūnijų darbo veiklą ir specifiką. Samylų seniūnija ypač graži savo istorija, gamtos vertybėmis, kraštovaizdžiu. Ilgus metus dirbusi administracinį darbą supratau, kad turiu didelį norą būti tiesiogine vietos bendruomenės dalimi ir grandimi“, – sakė naujoji seniūnė.

Samylų seniūnija yra unikalioje vietoje, pasižymi išskirtine kultūra ir renginiais, todėl naujoji vadovė stengsis ją paversti viena iš seniūnijų, kuri puikiai reprezentuos Kauno rajoną: „Dirbsiu taip, kad čia gyventojams būtų sudarytos patogios sąlygos gyventi, dirbti ir ilsėtis.“

Jau laukia ir pirmieji darbai. Pasak J. Andrulytės, pradinis žingsnis – išsigryninti seniūnijoje esančias problemas, todėl kviečia gyventojus bendrauti, kreiptis su prašymais, pageidavimais, siūlymais. Kuo daugiau gyventojų bus įtraukiama – tuo geriau žinomi opiausi klausimai.

„Seniūnas – administracijos dalis, kuris yra arčiausiai žmonių. Todėl visada sieksiu atstovauti gyventojų interesams. Bendravimas ir įsiklausymas vieniems į kitus – žingsnis į tolesnius sprendimus, kurie liečia kiekvieną gyvenantį Samylų seniūnijoje. Sieksiu, kad būtų išnaudojamas visas seniūnijos potencialas, kad ši vieta būtų patraukli tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms“, – apie užsibrėžtus tikslus pasakojo naujoji seniūnė.

2009 m. Šiaulių universitete Jolitai Andrulytei suteiktas Viešojo administravimo bakalauro, o 2011 m. Vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnis. 2010–2015 m. dirbo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriaus vyriausiosios specialistės pareigose. Nuo 2015 tarnybinio kaitumo būdu perkelta į Kauno rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyrių, kuriame dirbo iki užimant Samylų seniūnės pareigas.

Linkime sėkmės vadovaujant Samylų seniūnijai!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: