Savanoriai ugniagesiai aptarė veiklos rezultatus

Viešosios įstaigos Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos savanoriai ugniagesiai ir darbuotojai Ežerėlio kultūros centre aptarė įstaigos metinės veiklos rezultatus.

Tarnybos direktorius Rytis Velžys pristatė sėkmingai įvykdyto projekto „Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas, plėtojant savanorystę priešgaisrinės saugos srityje“ rezultatus: atnaujintos trys Kauno rajono gaisrinės, įsigyta labai reikalinga ugniagesių apranga, priešgaisrinė bei gelbėjimo įranga, surengtos tarptautinės pratybos, mokymai, savanoriai ugniagesiai kėlė kvalifikaciją Lenkijoje.

Savanoriai ugniagesiai džiaugėsi Kauno rajono savivaldybės pagalba įsigyjant 9 nenaujus gaisrinius automobilius, perkant gelbėjimo įrangą, sorbentus, kitas priešgaisrines priemones.

Įstaigos vadovas savanorių ugniagesių ir darbuotojų vardu dėkojo Kauno rajono merui Valerijui Makūnui už nuoširdų palaikymą, savanorystės skatinimą, pagalbą sukuriant ir įsigyjant šventinių savanorio ugniagesio uniformų.

V.Makūnas taip pat pasidžiaugė puikiu įstaigos darbu ir savanorių ugniagesių veiklos rezultatais bei su Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Šarūnu Šukevičiumi įteikė savanorių ugniagesių atpažinimo ženklus keturiems savanoriams ugniagesiams.

Renginio metu buvo padėkota draudimo bendrovės „If P&C Insurance AS“ vadovybei už savanoriams ugniagesiams padovanotus 9 naujus darbo kompiuterius, o Kauno rajono savivaldybės administracijai – už skirtas lėšas interneto ryšiui įsigyti.

Savanoriams ugniagesiams dėkojo ir Ežerėlio seniūnė Vilmantė Macijauskaitė. Už pagalbą gesinant gaisrus padėkos buvo įteiktos dviem Kauno rajono savanoriams ugniagesiams – Juozui Dzevyžiui ir Leonardui Poderiui.

Svečiams grojo Ežerėlio ansamblis „Samanėlė“, vienas iš ansamblio muzikantų taip pat yra Kauno rajono savanoris ugniagesys.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos