Savivaldybės reveransas pakaunės medikams

Balandžio 27-osios vakarą Kauno valstybiniame muzikiniame teatre buvo iškilmingai paminėta Medicinos darbuotojų diena.
Penkias pakaunės gydymo įstaigas meras Valerijus Makūnas apdovanojo specialiais prizais. Už vakcinacijos organizavimą apdovanojimai įteikti „Pilėnų klinikai“ ir Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centrui, už mobilaus punkto ir karščiavimo klinikos darbo organizavimą – Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centrui, už pagalbą kovojant su pandemija – Kauno rajono visuomenės sveikatos biurui, o už aukštus prevencinių programų vykdymo rezultatus įvertinta „Raudondvario klinika“.
Mero padėkos raštais ir atminimo medaliais už nepriekaištingą darbą ir nuoširdų bendravimą su pacientais apdovanotas 41 rajono medicinos įstaigų darbuotojas – gydytojai, odontologai, slaugytojai, akušeriai, slaugos specialistai, paramedikai ir kt.
„Sveikata yra brangiausias turtas, todėl ir mediko profesija išskirtinė. Jūs kasdien atliekate mažus ir didelius stebuklus. Deja, nepaisant mokslo pasiekimų ir medikų pastangų, ligų daugėja, jos tampa klastingesnės. Geriausias pavyzdys – COVID-19 pandemija, su kuria mums kartu tenka kovoti jau ne vienus metus. Džiaugiuosi, kad šį darbą jūs atliekate puikiai, tai rodo ir mažiausi apskrityje sergamumo šiuo virusu rodikliai“, – sveikindamas medikus sakė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.
Savivaldybės vadovas medikams dėkojo už pasiaukojamą darbą, kad yra neabejingi Ukrainos tragedijai, prisideda finansine ir humanitarine pagalba karo pabėgėliams.
Medicinos darbuotojų dienos proga meras linkėjo geros sveikatos, laimės, meilės ir tikėjimo, kurio šiomis dienomis visiems labai reikia.
Kauno rajone nuo COVID-19 ligos šiuo metu iš viso pasiskiepiję 71,8 proc. pakaunės gyventojų. Džiugina, kad UAB „Inmedica“ klinika Domeikavoje ir UAB „Raudondvario klinika“ savo pacientus vyresnius nei 16 metų amžiaus yra paskiepijusi virš 90 proc., o 16-64 metų amžiaus grupės pacientus UAB „Inmedica“ klinika Domeikavoje paskiepijo visus.
Kauno rajono savivaldybės sveikatos priežiūros paslaugos vertinamos gerai, sergamumas ir mirtingumas yra vienas mažiausių šalyje. Gyventojų sveikata rūpinasi 3 savivaldybės viešosios pirminio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigos ir 9 privataus kapitalo įstaigos. Puikiai savo darbą atlieka Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stotis. Šios įstaigos postai išdėstyti visoje savivaldybėje: Akademijoje, Garliavoje, Girionyse, Sitkūnuose, Domeikavoje ir Vilkijoje. Tai leidžia specialistams operatyviai pasiekti net ir atokiausias pakaunės vietas. Visuomenės sveikatos biuras jau daug metų vykdo aktyvią švietėjišką veiklą, svarbų darbų atlieka Pedagoginė psichologinė tarnyba.
Mero nuomone, visi šie rodikliai, savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų nuopelnas ir darbo vaisiai, už kuriuos reikia padėkoti ir įvertinti.
Profesinės šventės proga medikus pasveikino ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Justinas Urbanavičius.
Kauno rajono savivaldybės gydytojas Dainius Kryžanauskas palinkėjo medikams visų pirma rūpintis savimi ir savo sveikata, kad galėtų pasirūpinti ir padėti visiems kitiems.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: