Savivaldybės vadovams apdovanojimai už indėlį į sportą

Savaitės pradžia Kauno rajono savivaldybės merui Valerijui Makūnui ir jo pavaduotojui Pauliui Visockui prasidėjo apdovanojimais. Pirmadienį Savivaldybėje lankėsi svečiai iš Pasaulio lietuvių sporto asociacijos. Jos prezidentas Artūras Poviliūnas su viceprezidentu Valentinu Aleksa minėtiems vadovams įteikė Pasaulio lietuvių sporto asociacijos medalius. Apdovanojimai įteikti už sporto puoselėjimą Kauno rajone, taip pat už pagalbą per X Pasaulio lietuvių sporto žaidynes, jos praėjusias metais vyko Kaune.

„Garbingas apdovanojimas visada skatina dar daugiau stengtis ir siekti vis aukštesnių tikslų“, – apdovanojimu džiaugėsi vicemeras P. Visockas. Jis yra garsus sportininkas, daugkartinis svarsčių kilnojimo čempionas Lietuvoje ir Europoje.

Susitikimo metu aptarti Savivaldybės ir asociacijos įgyvendinti bendri darbai bei ateityje numatomos bendradarbiavimo galimybės.

Pasaulio lietuvių sporto žaidynės Lietuvoje vyksta kas ketverius metus ir įgyvendina kilnų tikslą – per sportą suburti pasaulio lietuvius. Taip pat tai vienas iš būdų emigrantams išsaugoti lietuvybę, proga susiburti gimtinėje, pabendrauti tarpusavyje.

2021-aisiais XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės vyks Druskininkuose.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: