Savo veiklą pradeda naujos kadencijos Kauno rajono mokinių taryba

Rugsėjo 12 dieną Kauno rajono savivaldybėje į pirmą posėdį rinkosi trečioji naujos kadencijos Kauno rajono mokinių taryba (KRMT). Ją sudaro 19 Kauno rajono pagrindinių mokyklų, progimnazijos ir gimnazijų mokinių. KRMT tikslas – atstovauti Kauno rajono savivaldybės mokinių interesams ir teisėms, suvienyti juos bendrai veiklai.

Posėdžio metu buvo išrinkti KRMT valdymo organai, sudarytas artimiausių mėnesių veiklos planas. KRMT pirmininke tapo Neveronių gimnazijos mokinė Karolina Sasnauskaitė, pavaduotoja – Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos Ežerėlio skyriaus moksleivė Gerda Misiukevičiūtė.

KRMT nariai kadencijos metu planuoja nuveikti daug darbų: analizuoti aktualius mokiniams klausimus, inicijuoti ir rengti pilietines, prevencines, paramos akcijas, konkursus, festivalius, sportines varžybas ir kitus renginius, bendradarbiauti su Lietuvos Respublikos mokinių savivaldomis, kitomis jaunimo organizacijomis.

Artimiausias KRMT darbas – šeštus metus su Kultūros, švietimo ir sporto skyriumi organizuojama visus mokslo metus trunkanti Kauno rajono mokinių gerumo akcija „Atverkime širdis“.

KRMT susirinkime Europos kultūros sostinės komandos atstovas Povilas Petručionis pristatė Junior Achievement projektą, juo skatinamas mokinių verslumas, kūrybinis mąstymas ir problemų sprendimas, komandinis darbas ir lyderystė. KRMT nariai taip pat buvo supažindinti su projektu „Kauno iššūkis“ bei programa „Mokyklų ambasadoriai“.   

KRMT kviečia visus apsilankyti „Facebook“ paskyroje „Kauno rajono mokinių taryba ir mokinių savivaldos“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: