Kaimynystės parke – šeštasis Garliavos šeimų piknikas „Išjunk TV”

Jau šeštą kartą pirmą rugpjūčio sekmadienį garliaviečiai ir miesto svečiai tradiciškai rinkosi į šeimų pikniką „Išjunk TV-6”, vykusį naujoje erdvėje – Kaimynystės parke. Čia laukė pačios įvairiausios edukacijos ir veiklos, savo paslaugas siūlė spalvingi Kakės Makės batutai bei Dartbolas.

Pirmą kartą pikniko programoje dalyvavo Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriaus darbuotojai, kvietę į nuotaikingą ir informatyvų edukacinį žaidimą „Palapinė, kelionė ir muzika”. „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ atstovės Fluxus Labas! Garliava drąsino išbandyti japonų kaligrafijos dirbtuvių subtilybes bei sukurti savo miesto kvepalus pagal pasiūlytų kvapų spektrą.

Parke pasodintame medžių labirinte visi norintieji galėjo atrasti ir išbandyti įvairių pojūčių – ne tik fizinių, bet ir emocinių. Dalyviai, eidami nenuspėjamu maršrutu užrištomis akimis, turėjo pasitikėti vienas kitu ir įveikti take esančias kliūtis.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos palapinėse įsikūrė ypatinga interaktyvi biblioteka, kurioje vyko robotų varžytuvės, stalo žaidimų turnyrai, komiksų kūrimas ir kitos įvairios meninės bei kūrybinės veiklos.

Padedant pelytei Mikei pikniko dalyviai kartu kūrė spalvotas balionų figūrėles ir įspūdingo dydžio muilo burbulus, puikiai derėjusius su čia pat trykštančio parko fontano srovėmis.

Kaip visada didelio populiarumo sulaukė petankės rungties kovos, įtraukusios tiek naujokus, tiek patirties turinčius pikniko dalyvius. Čia pat vyko ir mažojo krepšinio, strėlyčių bei žiedų mėtymo rungtys. Lauko mankštoje kartu su profesionaliu kūno rengybos treneriu dalyvavo visi tie, kurie norėjo aktyviai pasportuoti.

Pikniko erdvę savo šokiais papuošė mažieji Kauno rajono sporto mokyklos ir šokių klubo „Duetas” šokėjai bei energingosios šokių studijos E’GO vadovės šokių pamoka. Tradiciškai vyko mini atostogaujančių protų mūšis, kurio tema – „Apie parką ir kaimynus”.

Scenoje koncertavo subtili muzikinių projektų grupė „Vitražai“ iš Raudondvario, dovanojusi intelektualią muzikinę valandą gausiai susirinkusiems klausytojams.

Visiškai sutemus piknikaujantys sulaukė GarliaKINO – naktinio kino seanso po atviru dangumi. Tai visai šeimai skirta animacinė komedija „Dagas iš akmens amžiaus“, sukurta 2018 metais Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos kino meistrų.

Pikniką užbaigė spalvingas muzikinio fontano šou. Dėkojame renginio rėmėjams už įsteigtus prizus, kuriais buvo apdovanoti visi sporto rungtyse bei kitose veiklose dalyvavę žiūrovai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: