Šeimų šventė: padėkos aktyviausiems ir pyragų festivalis

Šeštadienį Raudondvario dvaro parke skambėjo vaikų juokas, kvepėjo rudeniniais lapais ir pyragais. Į parko laukymėje pastatytą sceną viena po kitos kilo šeimos, kurioms meras Valerijus Makūnas dėkojo už puoselėjamas moralines vertybes, pavyzdingą vaikų auklėjimą ir bendruomenei atliekamus darbus.
Šventės šūkis „Kauno rajonas – viena didelė šeima“ atspindėjo ir renginio turinį. „Esame bene sparčiausiai auganti Lietuvos šeima, kurios narių skaičius netrukus pasieks 110 tūkstančių. Džiaugiuosi, kad Kauno rajone kuriasi jauni žmonės, kad bendruomenėse atsiranda vis daugiau šaunių iniciatyvų, kad ištikus negandai tiesiate vieni kitiems rankas. Visa tai yra mūsų krašto stiprybė“, – kalbėjo meras.
Pavyzdžiui, Didžiųjų Ibėnų kaime gyvenantys Ingrida ir Jevgenijus Rockinai augina 15 metų Titą, 8-erių Urtę bei 6-erių Tomą. Sutuoktiniai aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje, į aplinkos tvarkymo darbus įtraukia ne tik savo vaikus, tėvus, bet ir kaimynus, o ūkyje užaugintais produktais remia nuo karo pabėgusių ukrainiečių šeimas.
Muniškių kaime įsikūrusi Kąstyčio ir Vaidos Šilkaičių šeima ir jų atžalos Mantas, Kęstutis, Tadas ir Rytis taip pat puoselėja aukštas moralines vertybes. Babtų seniūno Gedimino Pupinio teigimu, tai labai pilietiška šeima, kurią visada pamatysi seniūnijos renginiuose, talkose.
Už aktyvią bendruomeninę veiklą ir pilietines iniciatyvas padėkos taip pat buvo įteiktos Daivai ir Audriui Gavrilčikams iš Akademijos seniūnijos, Miglei ir Vitalijui Andrejevams iš Ežerėlio, Linui ir Reginai Gasiūnams iš Kačerginės, Gintarei ir Dariui Zakarauskams iš Kulautuvos, Dariaus ir Jurgos Seniūnų šeimai iš Garliavos apylinkių seniūnijos, Povilo ir Irmos Martišių šeimai iš Karmėlavos, Audriaus ir Gitanos Lapienių šeimai iš Raudondvario, Eligijui ir Lolitai Subačiams iš Ringaudų, Arvydui ir Laurai Mitrikevičiams iš Giraitės, Olehui ir Jolitai Fedorčak iš Vilkijos, Arūnui ir Milenai Lapajams iš Lapių, Linai ir Vidui Budėnams iš Domeikavos, Aistei ir Mantui Romanovams iš Čekiškės.
Šventėje koncertavo grupė „Kitava“. Turizmo ir verslo informacijos centro komanda kvietė dalyvauti viktorinoje „Pažink Kauno rajoną“, kurios dalyviai buvo skatinami įvairiais prizais, daugiausiai knygomis, fotoalbumais.
Čia pat buvo galima susipažinti su viduramžių riterių ginkluote, pašaudyti iš lanko ir net patiems išsikepti šakotį. Vaikai dūko ant atrakcionų, piešė rudens natiurmortus, žaidė futbolą.
Tačiau bene daugiausiai susižavėjimo šūksnių sukėlė rudens pyragų stalas – tikra puota akims, nosiai ir gomuriui.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos