Sėkmingas mokyklos-darželio ir įmonės bendradarbiavimas

Kauno rajone veiklą vykdo daug įmonių, kurios yra socialiai atsakingos ir palaiko draugiškus santykius su bendruomene. Tuo įsitikino ir Ilgakiemio mokykla-darželis, kuris jau ilgus metus bendradarbiauja su įmone „MAREX Boats“.

Įmonė skyrė finansinę paramą tvarkant mokyklos sporto aikštyną. Prieš tris metus jie padovanojo modernius čekiškus mokyklinius suolus, mobilias kėdes mokinukams, kurias galima individualiai pritaikyti kiekvienam vaikui, interaktyvią lentą. Įmonė taip pat įkūrė klasę pradinukams.

Mokiniams ne kartą buvo organizuotos edukacinės išvykos į  įmonę „MAREX Boats“, kur jie galėjo susipažinti su  greitaeigių katerių gamybos procesu.

„2021 metų rudenį įmonės generalinis direktorius Saulius Pajarskas pasiteiravo apie mūsų įstaigos planus daryti kažką naujo. Ir aš papasakojau apie idėją, nupirkti mokytojoms lauko kombinezonus, kuriuos jos apsirengs eidamos į lauką su vaikais, galės ten jaustis laisvai, nebijos su ugdytiniais spardyti kamuolį, organizuoti gamtamokslines veiklas ir eksperimentus lauke (STEAM)“, – pasakojo Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio direktorė Aušra Gužauskienė.

Kombinezonai mokytojoms keliavo net iš skandinavijos. Šįmet mokyklos-darželio mokytojos jau pasipuošė naujais, šiltais HH kombinezonais. „Manau, esame pirmieji Lietuvoje, kurie turime vienodus ir patogius lauko rūbus. Ačiū įmonės MAREX Boats generaliniam direktoriui Sauliui Pajarskui už bendradarbiavimą, kantrybę ir nuostabią dovaną mokytojoms“, – sakė direktorė.

Kauno r. Ilgakiemio mokyklos-darželio informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos