Kauno rajono sportininkai grįžo ne tuščiomis

2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienį, centriniame Gargždų miesto stadione pasibaigė didžiausias šalyje vykstantis masiško fizinio aktyvumo ir mėgėjiško sporto renginys – Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės, sutraukusios daugiau kaip 1000 dalyvių iš 50 Lietuvos savivaldybių.

Jau dvyliktą kartą surengtame finaliniame žaidynių etape Kauno rajono garbę šiemet gynė trijų skirtingų sporto šakų (vyrų krepšinio 3x3, stalo teniso ir seniūnų trikovės) atstovai, kurie šią teisę iškovojo puikiai pasirodę II-jame šiųmečių Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių etape, vykusiame rugsėjo 7 d. Jonavoje.

Minėtų rungčių sportininkai iš paukaunės atrankinėse varžybose Jonavoje jau buvo tapę čempionais savo sporto šakose, kai aplenkė visas komandas iš Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių, Prienų rajonų, taip pat Birštono, Elektrėnų ir Kauno miesto savivaldybių. Finaliniame etape Gargžduose Kauno rajonui atstovavę krepšininkai – D. Adomaitis, D. Kaluževičius, E. Kaluginas, J. Draudvila ir jų treneris A. Karpavičius, kaip ir stalo tenisininkai – A. Baltrimavičius, L. Vaškevičius, I. Domeikienė bei Užliedžių seniūnas I. Šumskas iškovojo garbingas 2-ąsias vietas. Šie sportininkai buvo apdovanoti specialiais XII-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių atminimo medaliais, taurėmis ir diplomais, kuriuos įsteigė Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.

Pastaraisiais metais Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės vykdomos etapais. I-ojo etapo atrankinės varžybos buvo vykdomos seniūnijose ir savivaldybėse tarp seniūnijų bei mikrorajonų komandų. II-ojo etapo atrankinės varžybos vyko aštuonių miestų zonose, kuriose varžybas organizuoja savivaldybės bei sporto centrai. Į pagrindinį etapą Gargžduose atvyko tik pačios stipriausios komandos, pakeliui įveikusios ne vieną rimtą varžovą ir esančios vertos kovoti finale.

Bendroje rajonų savivaldybių įskaitoje daugiausia taškų surinko Klaipėdos rajono savivaldybė, kuri ir laimėjo žaidynes, 2-oje vietoje liko Kretingos rajono, o 3-iąją vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė. Bendrojoje įskaitoje tarp miestų 1-oji vieta atiteko Klaipėdos miesto, 2-oji – Panevėžio miesto, 3-oji – Kauno miesto savivaldybei.

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: