Sezono džiaze – muzikos ir dailės sintezė!

Rugpjūčio 29 d. Garliavos sporto ir kultūros centro kiemelyje vyko atsisveikinimo su vasara koncertas „Sezono džiazas“.

Vakaro pradžioje naują muzikinį projektą „Folk in Jazz“ su Garliavos sporto ir kultūros centro džiazo grupe (vad. J. Strupinskas) pristatė Samylų kultūros centro folkloro ansamblis „Senolės“ (vad. G. Gutmanienė). Žiūrovai turėjo puikią galimybę išgirsti, kaip šiuolaikiškai tarpusavyje pinasi folkloro ir džiazo motyvai.

Vėliau nuotaikingą muzikinį ir kupiną džiazo vingrybių pasirodymą žiūrovams dovanojo Garliavos sporto ir kultūros centro džiazo grupė. Pasirodymo metu susirinkusieji negailėjo aplodismentų muzikantams.

Vakarą užbaigė svečiai iš Vilniaus – džiazo grupė „CinAmon“, pristačiusi žiūrovams įdomų repertuarą. Jame skambėjo ne tik džiazo, bet ir bliuzo ritmai.

Šiemet jau tradicija tapusiame renginyje žiūrovai turėjo galimybę pamatyti muzikos ir dailės sintezę. Viso renginio metu vyko dailininkės Dainoros Minkevičiūtės performansas. Jo metu, skambant muzikai, buvo tapoma po atviru dangumi.

Kol suaugusieji mėgavosi renginio muzikine programa, vaikai su dviračiais ir paspirtukais aktyviai leido laiką specialiai paruoštoje saugaus eismo aikštelėje.

Projektą iš dalies finansavo Kauno rajono savivaldybė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos