Skaitmenizuotos kapinės Kauno rajone

Visų Šventųjų dienos išvakarėse Kauno rajono savivaldybės administracija atkreipia gyventojų dėmesį, kad rajone veikianti kapinių skaitmeninimo sistema gali padėti paprasčiau atrasti artimųjų kapus.

2018 metais pradėtas projektas šiandien apima Batniavos, Raudondvario, Kulautuvos, Vilkijos, Vilkijos apylinkių ir Domeikavos seniūnijų kapines. Apie atliktus darbus informuoja prie kapinių įėjimų pritvirtinti informaciniai stendai. 

Kaip veikia ši sistema?

Naršyklėje įveskite www.cemety.lt . Atsidariusiame puslapyje įrašykite velionio vardą ir pavardę, laidojimo regioną, kapinių pavadinimą.

Sistema parodys tikslią kapavietės vietą, nuotraukas ir navigacijos nuorodą, kaip tiksliai nueiti iki kapavietės. Artimųjų paieška galima ir pagal vardo, pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo. Paieška veikia lietuvių ir lotynų rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Sistema nuolatos atnaujinama, todėl pamačius netikslumų prašome www.cemety.lt užpildyti informacijos atnaujinimo formą arba pridėti atnaujintą kapavietės nuotrauką.

Šioje interneto svetainėje pateikiama informacija ir apie suskaitmenintas kitų savivaldybių kapines.

Atliktas kapinių skaitmeninimas leidžia Savivaldybės administracijos specialistams šiuolaikiškai ir greitai atsakyti į gyventojų užklausas, suteikti reikalingas paslaugas, išduoti leidimus laidoti ir kaupti visus duomenis, susijusius su kapaviečių priežiūra.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos