SKANAUS: festivalis kūnui ir sielai

Šeštadienio vakarą Garliavoje baigėsi dvi dienas trukęs maisto ir kultūros festivalis „Skanaus“, kuris ne tik pristatė įvairių Europos tautų kulinarijos paveldą, bet ir atvėrė duris jaunimo iniciatyvoms, sportui, meno saviveiklai.
Pagrindiniai festivalio renginiai vyko Šimtmečio parke pastatytoje didžiojoje scenoje. Penktadienį čia nugriaudėjo Kauno rajono jaunimo festivalis „Noriu būti matomas 2022“, o šeštadienį - respublikinis liaudiškų šokių festivalis „Atdarykim vartelius 2022“. Jame dalyvavo vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvai iš Vilniaus, Kauno m., Seinų, Jurbarko, Marijampolės, Elektrėnų, Visagino, Žiežmarių, Birštono bei Kauno rajono: Ramučių, Raudondvario, Ežerėlio ir Garliavos.
Bene daugiausiai dėmesio sulaukė Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti skirtas 3x3 turnyras, kuris vyko aikštelėje šalia seniūnijos. Kauno r. savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas tvirtino, kad turnyras subūrė maždaug 200 jaunųjų krepšininkų.
Nugalėtojus ir prizininkus sveikino Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris. Turnyro nugalėtojams pažadėta kelionė su Lietuvos rinktine į Pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyrą.
Festivalis „Skanaus“ yra projekto „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė“ dalis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: