Po metų Šlienava turės naują stadioną

Šlienava turi kuo didžiuotis: per kelerius metus pagrindinė mokykla pasikeitė neatpažįstamai, tad ne veltui mokiniai ją vadina svajonių mokykla, o po metų vaikai turės ir modernų sporto aikštyną.

„Šiandien Šlienavos pagrindinėje mokykloje pradedame paskutinį atnaujinimo etapą – stadiono statybas. Kai užbaigsime ir šiuos darbus, jūsų mokykla turės nuostabias erdves ne tik mokytis, bet ir sportuoti“, – šventės metu kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Mokyklos direktorius Vladas Ravka džiaugėsi, kad konkursą laimėjo ir darbus vykdys patyrusi įmonė „Kelminta“, kuri pakaunėje įrengė ne vieną stadioną.

Rangovai rekonstruos seną futbolo aikštę, vietoj natūralios žolės čia bus įrengta dirbtinė danga, pastatyti stacionarūs futbolo vartai. Už jų atsiras kamuolių gaudyklės. Stadione bus įrengta moderni lietaus surinkimo sistema, tad sportininkams nebus baisus ir lietus. Šalia aikštės rangovai pastatys 100 vietų tribūną žiūrovams.

Bus sutvarkyti ir bėgimo takai, jie bus padengti sintetine gumine danga. Taip pat bus įrengta šuoliaduobė su uždengimu ir smėlio gaudyklėmis, paplūdimio tinklinio aikštelė, pėsčiųjų takai.

Stadionas turės nuotoliniu būdu valdomą švieslentę, bus įrengtas LED apšvietimas, vaizdo stebėjimo sistema.

Kauno rajono savivaldybei šie darbai kainuos 550 tūkst. eurų.

Primename, kad Šlienavos pagrindinė mokykla buvo rekonstruojama dviem etapais. Pirmajame buvo įrengta nauja šiuolaikiška valgykla su originalia maitinimo sale, dvi priešmokyklinio ugdymo grupės, įrengta nauja katilinė, teritorija aptverta naujomis tvoromis, sutvarkyti šaligatviai ir įvažos. Vėliau buvo rekonstruota sporto salė, pirmas mokyklos aukštas bei lauke esanti krepšinio aikštelė, sutvarkyta mokyklos teritorija.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos