Šlienavos pagrindinė mokykla tapo geriausia ,,eTwinning“ projekto mokykla Lietuvoje

Šiais mokslo metais Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla sėkmingai įsijungė į tarptautinę ,,eTwinning“ bendruomenę. eTwinning - tai platforma Europos mokykloms, kurioje mokytojai gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis idėjomis.

Mokyklos pradinių klasių kolektyvas, vedamas pradinių klasių mokytojos metodininkės Ilonos Surgautienės, 2016/17 m.m. vykdė du projektus.

Pirmajame projekte ,,Advent Calendar – let's get to know European Christmas Traditions“ kartu su mūsų mokykla dalyvavo dar penkios Europos šalys: Lenkija, Švedija, Serbija, Slovėnija ir Graikija. Projektui suteikti Nacionalinis ir Europos kokybės ženkleliai. Tai reiškia, kad mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Taip pat pateikta paraiška geriausio Europos projekto rinkimams 2018.

Antrąjį projektą ,,Games in the Blanks“ mokykla vykdė kartu su dviem Turkijos mokyklomis. Projektui taip pat suteiktas Nacionalinis ir Europos kokybės ženkleliai. Šis projektas išrinktas geriausiu Lietuvoje savo amžiaus grupėje, mokykla įgijo ,,Geriausios ,,eTwinning“ Lietuvos mokyklos 2017“ titulą. Aštuoniems mokiniams buvo sudaryta galimybė dalyvauti dviejų dienų ,,eTwinning“ stovykloje ,,Iliuzijų ir mokslo pasaulyje“ Trakuose, projekto koordinatorė mokytoja Ilona Surgautienė pakviesta dalyvauti tarptautinėje ,,eTwinning“ konferencijoje Maltoje.

 Šiais mokslo metais taip pat ketiname tęsti projektinę veiklą ,,eTwinning“ platformoje.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos