Socialinių darbuotojų diena paminėta aidint juokui ir skambant žinomoms melodijoms

Domeikavos laisvalaikio salėje penktadienį vykusioje tradicinėje Socialinių darbuotojų dienos šventėje įteiktos 28 padėkos ir 3 medaliai labiausiai pasižymėjusiems darbuotojams. Šventėje daug linksmų emocijų susirinkusiesiems suteikė gatvės cirko artisto Viačeslavo Mickevičiaus triukai. Minėjime netrūko ir skambių dainų, kurias atliko Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Ieva Goleckytė, Andrius Apšega, Jurgis Jarašius, Evelina Pilipavičiūtė (fortepijonas).

„Jūs visada esate arčiausiai tų Pakaunės žmonių, kuriems labiausiai reikia supratimo, šilumos, rūpesčio“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Kartu su Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Vensloviene meras dėkojo socialiniams darbuotojams už jų sunkų, bet visuomenei svarbų darbą.
Už ilgametį nuoširdų ir šiltą bendradarbiavimą su kolegomis ir socialiniais partneriais, stropumą, pareigingumą ir nuoširdų rūpestį seniūnijų gyventojais medaliais apdovanotos Babtų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Dalia Lideikienė, Muniškių globos namų direktorė Irena Augonienė ir Ežerėlio slaugos namų direktorė Irena Tamulevičienė.
Į šventę atvykusi Seimo narė Raminta Popovienė teigė, kad antroji jos profesija yra būtent socialinio darbuotojo ir daug metų pagal šią specialybę jai teko dirbti Kauno rajone. Susirinkusiems svečiams Seimo narė linkėjo šalia darbo nepamiršti ir savęs, šeimos, artimiausių žmonių.
Vicemeras Paulius Visockas dėkojo socialiniams darbuotojams už kantrybę, kūrybiškumą, atsakomybę: „Jūs esate tie, pas kuriuos žmonės eina ieškoti sielos ramybės, laikino ar ilgalaikio prieglobsčio“. P. Visockas pastebėjo, kad tai buvo pilni pokyčių ir iššūkių metai. Tik darbuotojų sutelktumo, motyvacijos ir aktyvumo dėka efektyviai ir laiku pavyko susidoroti su kilusiais sunkumais ir užtikrinti savalaikį ir efektyvų paslaugų teikimą Kauno rajono šeimoms.
Jau metai kaip visoje Lietuvoje reorganizuota vaiko teisių apsaugos sistema. Įdiegta atvejo vadybos funkcija.
SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyrius vykdė projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“. Pagrindinė EQUASS misija – plėtoti socialinių paslaugų sektorių, skatinant paslaugų teikėjus gerinti kokybę, nuolat tobulėti, mokytis ir vystytis, kad paslaugų vartotojams visoje Europoje būtų garantuotos kokybiškos paslaugos.
Kauno rajone teikiamomis socialinėmis paslaugomis domisi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių įstaigos, teikiančios socialines paslaugas (bendradarbiauta su Latvijos, Suomijos, Gruzijos ir kt. šalių atstovais).
Jau antri metai kaip teikiamos Kompleksinės paslaugos šeimai pagal ES struktūrinių fondų finansuojamas programas. Šiomis paslaugomis jau pasinaudojo daugiau nei 1215 Kauno rajono gyventojų.
Aktyviai vykdomi pozityvios tėvystės mokymai, teikiamos psichologo, mediatoriaus, pedagogo, socialinio darbuotojo konsultacijos.
Pasikeitus įstatymui, pagal naująją tvarką išmokas vaikams gavo beveik 23 tūkstančiai jaunųjų Kauno rajono gyventojų.
Šiemet Kauno r. savivaldybėje planuojama pritaikyti 9 būstus gyventojams, turintiems sunkią negalią.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: