Socialiniams darbuotojams – padėkos žodžiai

Lietuvos socialinių darbuotojų dienos išvakarėse Domeikavos laisvalaikio salėje vyko šventė, kurios metu gražiausi padėkos žodžiai buvo tariami Kauno rajone dirbantiems socialiniams darbuotojams. Meras už sunkų ir pasiaukojantį darbą specialistams įteikė 17 padėkų, 3 plaketės, o  savivaldybės medaliu (pasižymėjimo ženklu) buvo apdovanota Kauno rajono socialinių paslaugų centro direktorė Lina Čapienė.

„Dėkoju už jūsų atsidavimą savo kilniam ir atsakingam darbui, už gerumą ir rūpestį tais, kam to reikia labiausiai. Ištikimybę savo profesijai jūs labai aiškiai parodėte šiais metais, kai prasidėjus karantinui, jūs buvote pirmose gretose kartu su šauliais, pareigūnais, savanoriais ir nepaisydami pavojaus savo pačių sveikatai, teikėte reikalingą pagalbą“, – šventės metu dėkojo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Meras dar kartą pabrėžė, kad šie metai visiems yra kupini iššūkių, nes petys į petį tenka kovoti su pandemija. Nepaisant pavojaus, socialiniai darbuotojai prisitaikė prie karantino sąlygų ir teikė žmonėms paslaugas: žmonės buvo aprūpinami maistu, medikamentais, teikiamos slaugos, kineziterapijos namuose paslaugos. Krizių centro darbuotojai tiesė pagalbos ranką nelaimės ištiktoms moterims su vaikams, padėjo vaikams, kurie auga socialinės rizikos šeimose.

Karantino metu specialistai nuotoliniu būdu elektroninių priemonių pagalba konsultavo, mokė, kūrė meninius dirbinius, bendravo, sportavo  su vaikais, vyresnio amžiaus asmenimis.

Savivaldybės vadovai džiaugėsi, kad Kauno rajono socialinių paslaugų centras sėkmingai darbuojasi jau 13 metų, 5 metų jubiliejų šįmet švenčia dienos socialinės globos centras vaikams su negalia.

Šiemet Kauno r. savivaldybėje planuojama pritaikyti 10 būstų gyventojams, turintiems negalią (6 suaugusiems ir 4 vaikams). 

Kompleksinės paslaugos šeimai pagal ES struktūrinių fondų finansuojamas programas teikiamos jau antri metai. Šia pagalba jau pasinaudojo daugiau nei tūkstantis pakaunės gyventojų – rodiklius savivaldybė viršijo dvigubai.

Aktyviai vykdomi pozityvios tėvystės mokymai, teikiamos psichologo, mediatoriaus, pedagogo, socialinio darbuotojo konsultacijos. Kauno rajone išmokas vaikams gauna beveik 26 tūkst. šeimų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos