Skelbiamas gražiausių sodybų konkursas

Kauno rajono savivaldybė organizuoja Kauno rajono savivaldybės sodybų, gyvenamųjų namų sklypų, stambiųjų ir smulkiųjų ūkininkų sodybų, gyvenamųjų vietovių 2018 m. konkursą ir kviečia Kauno rajono gyventojus aktyviai dalyvauti teikiant pasiūlymus seniūnijoms.

Konkurse gali dalyvauti Kauno rajono savivaldybės kaimų, miestelių ar miestų gyventojai.

Vertinamos kaimo, miestelio ar miesto sodybos, gyvenamųjų namų sklypai, stambiųjų ir smulkiųjų ūkininkų sodybos ir gyvenamosios vietovės.

Konkursui vykdyti ir gražiausioms, geriausiai tvarkomoms kaimo, miestelio ar miesto sodyboms, gyvenamųjų namų sklypams, stambiųjų ir smulkiųjų ūkininkų sodyboms, gyvenamosioms vietovėms išrinkti sudaromos Savivaldybės administracijos seniūnijų vertinimo komisijos.

Seniūnijų vertinimo komisijos vietoje apžiūri ir išrenka seniūnijos teritorijoje gražiausias, geriausiai tvarkomas konkurse dalyvavusias sodybas, sklypus, vietoves ir siūlo jas vertinti Kauno rajono savivaldybės vertinimo komisijai.

Savivaldybės vertinimo komisija vietoje apžiūri seniūnijų vertinimo komisijų pasiūlytas sodybas kandidates ir išrenka ne daugiau kaip vieną kaimo, miestelio ar miesto gražiausią, geriausiai tvarkomą sodybą, gyvenamojo namo sklypą, stambiojo ir smulkiojo ūkininko sodybą, vieną gražiausią, geriausiai tvarkomą gyvenamąją vietovę seniūnijoje.

Komisijų sprendimai priimami ir įforminami protokolais.

Savivaldybės vertinimo komisijos išrinkti konkurso nugalėtojai paskelbiami, apdovanojami padėkos raštais ir prizais Kauno rajono savivaldybės organizuojamame renginyje.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos