Nemokama akcija: iš Kauno rajono gyventojų bus surenkamos didelių gabaritų atliekos

Kauno rajono savivaldybė šių metų birželio – liepos mėnesiais organizuoja didelių gabaritų atliekų surinkimo iš Kauno rajono gyventojų akciją. Iš gyventojų nemokamai bus surenkami dideli buities apyvokos daiktai (baldai), buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos atliekos (stambi buitinė technika). Nurodytų atliekų surinkimo grafikai skelbiami Kauno rajono savivaldybės seniūnijų internetinėse svetainėse.

Pagal turimas sutartis su atliekų tvarkytoju UAB „Kauno švara“, šiais metais bus organizuojamos dar kelios didelių gabaritų, taip pat pavojingų buities atliekų surinkimo akcijos – apie jų datas informacija bus skelbiama vėliau.

Primename, kad gyventojai į VšĮ „Kauno regiono atliekų tvarkymo centro“ eksploatuojamas atliekų priėmimo aikšteles ištisus metus, nemokamai, gali pristatyti namų ūkiuose susidarančias ir jų susidarymo vietoje išrūšiuotas atliekas (išskyrus mišrias komunalines atliekas): antrines žaliavas, didelių gabaritų, buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos, pavojingas, žaliąsias, statybos ir griovimo atliekas, padangas.

Atliekų priėmimo aikštelių adresai, darbo laikas ir kontaktai, į nurodytas aikšteles atvežamų atliekų priėmimo tvarkos aprašai, kita svarbi informacija skelbiama „Kauno regiono atliekų tvarkymo centro“ interneto svetainėje www.kaunoratc.lt, skiltyje paslaugos gyventojams.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: