Susitiko jaunieji filologai

Jau penkiasdešimt pirmąjį kartą jaunieji filologai iš visos Lietuvos trims dienoms sulėkė į vieną būrį. Šiemet juos (daugiau nei 100!) pasitiko vėjuota ir saulėta Palanga.

Poezijos, prozos, tautosakos, kalbos, literatūros kritikos rašinių, eseistikos ir publicistikos, vertimų sekcijose moksleiviai susitiko ne tik siekti apdovanojimo. Svarbus buvo bendravimas su vertinimo komisijos nariais, savo srities žinovais. Svarbus bendravimo džiaugsmas su panašiais į save – tikrais lietuvių kalbos mylėtojais, ieškančiais kelio ir sau, ir kalbai.

Raudondvario gimnazijos Kulautuvos skyriaus XI klasės mokinė Augustė Pikelytė (mokytoja Jolita Velžienė) respublikiniame jaunųjų filologų konkurse apgynė lietuvių kalbos darbą ir pelnė sidabro medalį.

Garliavos Jonučių gimnazijos mokinė Simona Katiliūtė (mokytoja Zigrita Petraitienė) už gerą poeziją apdovanota bronzos medaliu.

Konkurse perėjusi atranką dalyvavo ir Ugnės Karvelis gimnazistė vienuoliktokė Milda Kasparavičiūtė (mokytoja Rita Pancernienė). Džiaugiamės ir didžiuojamės.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos