Svarbi informacija norintiesiems gauti kūdikio kraitelį!

Džiaugiamės matydami, kad Kauno rajone gimsta vis daugiau vaikų. Šiais, atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio metais, Kauno rajono savivaldybė kiekvienam naujagimiui parengė staigmeną – 300 eurų vertės kūdikio kraitelį.

Tai būtiniausių reikmenų rinkinys, padėsiantis mažylio tėveliams pirmaisiais kūdikio metais. Rinkinyje yra kombinezonas, šliaužtinukas, keletas kitų patogių drabužėlių, sauskelnių, drėgnų servetėlių, vienkartinių paklotų, kūdikių higienos rinkinys, pledas, rankšluostis, čiužinukas, neperšlampama paklodė, maitinimo buteliukas ir kiti kūdikiams būtini daiktai. Viskas sudėta į tvirtą, orui pralaidžią dėžę, kuri išvykose tiks ir kaip lovelė.

Šią dovaną jau atsiėmė dešimtys Kauno rajono gyventojų. Tenka apgailestauti, kad kai kurie jauni tėveliai pasiklydo tarp dviejų kaimyninių savivaldybių, todėl norime pabrėžti, kad kraiteliui gauti yra nustatytos taisyklės.

SVARBU!

Kraiteliai dovanojami tik naujagimiams, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kauno rajone, ir kai kūdikis registruojamas Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje. Kitose savivaldybėse registruotiems kūdikiams kraitelių nedovanojame.

Registruoti mažylį ir atsiimti kūdikio kraitelį reikia Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, Savanorių pr. 371, tel. (8 37) 305 534.

Darbo laikas

Pirmadienį–ketvirtadienį 8.00–17.00 val.

Penktadienį  8.00–15.45 val.

Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: