Svarsčių kilnojimo čempionai liejo prakaitą dėl Lietuvos

100 sinchroniškų pakėlimų, nuo trinties kraujuojantys delnai ir švytintys devynių garsių sportininkų veidai – visa tai buvo skirta atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui.

Trečiadienį Kauno rajono savivaldybės vicemero Pauliaus Visocko inicijuota akcija „100 pakėlimų atkurtai Lietuvai“ sulaukė ne tik savivaldybės darbuotojų dėmesio, bet ir pritraukė būrį žurnalistų. Tai suprantama, nes šalia vicemero, dukart Europos svarsčių kilnojimo čempiono, ant pakylos išsirikiavo dar aštuoni garsūs šios sporto šakos atstovai.

Iš Tauragės į Kauno rajoną atvyko broliai dvyniai Justas ir Julius Optai – elito klasės sporto meistrai, daugkartiniai Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionai, pasaulio rovimo rekordininkai. Vaikinams – dar tik 22 metai.

46 metų marijampoliečio Tomo Miežlaiškio sporto trofėjų kolekcija – viena įspūdingiausių. Jis – daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas vyrų per 40 metų amžiaus grupėje.

Savo pasiekimais ir jaunu amžiumi stebino Kauno rajonui atstovaujantys sportininkai: Matas Čepulis (17 metų, daugkartinis Lietuvos čempionas, jaunių, jaunimo ir vyrų grupėje, Europos čempionas vyrų grupėje, pasaulio rovimo rekordininkas), Justas Šidlauskas (17 metų, Lietuvos čempionas jaunių grupėje), Aurimas Stulgys (18 metų, daugkartinis Lietuvos čempionas, 2017 m. Europos čempionas vyrų grupėje), Narvydas Janušauskis (17 metų, Lietuvos vicečempionas jaunių grupėje).

Vyrišką kompaniją papuošė mergina – iš Pakruojo rajono atvykusi 21 metų Europos čempionė Oresta Vaicekauskaitė.

„100 pakėlimų – lyg 100 metų: 22 simbolizuos Lietuvos Respubliką 1918–1940 m., 50 – sunkų okupacijos laikotarpį, 28 – Atkurtos Nepriklausomybės metus“, – aiškino idėją P. Visockas.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas dėkojo sportininkams už gražią iniciatyvą. „Vyksta daug renginių, skirtų atkurtos Lietuvos šimtmečiui, bet šiandien mes pamatėme išskirtinį reginį ir iš arčiau susipažinome su šia įdomia sporto šaka“, – kalbėjo meras.

Renginio metu skambėjo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos merginų ansamblio dainos. Salėje veikė keliaujanti sveikatos stotelė. Buvo galima nemokamai išsitirti gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje, pasimatuoti kraujospūdį, sužinoti kūno masės indeksą.

Žolelių arbatomis ir sultimis vaišino renginio partneriai įmonė „Žiedų skonis“, sveikatą stiprinančiais daigais – „Žali žali“, ekologiškomis prieskoninėmis daržovėmis – „Piprės ūkis“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos