Ragina priimti „Sveikatos iššūkį“

Gegužės 10-oji – Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena. Tad siekiant paminėti šią dieną Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras ir Kauno rajono turizmo ir informacijos centras kviečia prisijungti prie akcijos „Sveikatos Iššūkis 2022“. Jame dalyvauti galės visi pakaunės 5-12 klasių mokiniai.

Akcijos tikslas – motyvuoti mokinius ir mokytojus daugiau dėmesio skirti savo fizinei bei psichologinei sveikatai, rinktis aktyvesnius laisvalaikio praleidimo būdus.

 „Artėjant vasariškiems orams, visus kviečiame daugiau laiko praleisti gamtoje, gražiausiose Kauno rajono vietovėse, leidžiant laiką aktyviai  – mokytojus ir mokinius prie iššūkio ragina jungtis Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys, – juk žengiant vos vieną žingsnį dirba net 200 raumenų, o tai net trečdalis visų kūno raumenų!“.

Vaikštant dirba sėdmenų, šlaunų, blauzdų, taip pat pilvo, juosmens ir nugaros raumenys. Pasivaikščiojimas gali prilygti neintensyviai viso kūno mankštai.

Šiam iššūkiui stebėti ir patogiam žingsnių rinkimui akcijos organizatoriai pasirinko jau daugeliui žinomą programėlę Walk15.

Išankstinė registracija bus paskelbta Gegužės 10 d, o dalyvių žingsniai bus skaičiuojami nuo gegužės 16 d. iki birželio 16 d.

„Nepabijokite mesti iššūkį tiek sau, tiek savo draugams, nes daugiausiai žingsnių surinkusių lauks puikūs prizai“, – motyvavo L. Dilys.

100 mokinių, kurie surinks daugiausiai žingsnių bus apdovanoti riedučiais ir šalmais, o 5 mokytojai gaus dovanų čekius į SPA Birštone.

Visą informaciją apie iššūkį, prisijungimo instrukciją ir taisykles rasite iššūkio internetinėje svetainėje www.sveikatosissukis.lt.

Iššūkio organizatoriai: Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono  visuomenės sveikatos biuras, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos