Vaikų ir jaunimo sveikata – ateities kartų sveikatos garantas

Lapkričio 16 d. Rumšiškėse, Aristavėlės dvare, vyko 6-oji sveikatą stiprinančio Kauno regiono (SSKR) konferencija „Vaikų ir jaunimo sveikata – ateities kartų sveikatos garantas“. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas vaikų ir jaunimo sveikos gyvensenos vertybėms, diskutuojama, kaip paskatinti jaunimą gyventi sveikai, buvo akcentuota institucijų ir savivaldybių specialistų tarpusavio bendradarbiavimo svarba.

Konferencijoje Kauno rajono savivaldybei atstovavo SSKR darbo grupės pirmininkė, savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė, Visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys, mero visuomeninis patarėjas Romualdas Žekas, Kauno rajono švietimo centro direktorė Laimutė Ruzgienė ir specialistai, dirbantys vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimo srityje.

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Žydra Narbutienė pristatė tarptautinės auditorijos vertą pranešimą apie Kauno rajono patirtį maitinimo organizavimo srityje.

M.Labašauskaitės perskaitytuose Kauno regiono plėtros tarybos pirmininkės, Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės sveikinimo žodžiuose buvo raginama nepamiršti skatinti jaunus žmones gyventi sveikai, vengti žalingų įpročių.

Konferencijos dalyviai diskutavo, kaip didinti vaikų fizinį aktyvumą, parinkti tinkamas priemones sergamumui mažinti, kokias prevencines programas ir metodus taikyti sveikatai vertinti konkrečiose savivaldybėse, kaip tobulinti vaikų maitinimo teisinę bazę.

Konferencijos rezoliucijos projektą parengė ir pristatė SSKR atstovė-konsultantė PSO Sveikiems regionams prof. habil. dr. Irena Misevičienė.

Su rezoliucija galima susipažinti čia.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos