Dar labiau švelninamos karantino sąlygos

Vyriausybė pritarė didesniems karantino ribojimų laisvinimams – jau nuo pirmadienio, gegužės 24 dienos maitinimo įstaigoms leista veikti valanda ilgiau, iki 22 val., o prekybos centrams ir turgavietėms leidžiama dirbti ir savaitgaliais. Be to, lankytojams atsivers ir baseinai, o renginiai galės priimti daugiau dalyvių, tačiau tam prireiks turėtų Galimybių pasą.

Bendrauti uždarose erdvėse nuo gegužės 24 d. bus galima dviems namų ūkiams arba ne didesnėms nei 5 asmenų grupėms. Atvirose erdvėse leis bendrauti iki 10 asmenų grupėms.

Pažintiniuose takuose, zoologijos ir botanikos soduose bei kitose ekspozicinėse erdvėse galės vykti ekskursijos su gidu iki 25 asmenų, užtikrinant išankstinę dalyvių registraciją.

Didinamas ir asmenų, kuriems leidžiama dalyvauti laidotuvėse, skaičius. Iki šiol laidotuvėse buvo leidžiama dalyvauti ne daugiau nei 10 asmenų, o dabar skaičius padidintas iki 50.

Renginių organizatoriai taip pat į savo atviroje erdvėje vykstančius renginius galės pakviesti didesnį skaičių žmonių – iki 2 tūkst. žiūrovų ar dalyvių. Tačiau tokia sąlyga galima tik tuo atveju, jeigu visi dalyvaujantieji turės Galimybių pasą. Be to, organizatoriai privalės užtikrinti bilietų platinimą internetu ar kitokį žiūrovų registravimą bei kitų saugos ir higienos reikalavimų laikymąsi.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: