Šventinis Pasaulinės turizmo dienos savaitgalis Kauno rajone

Artėjant Pasaulinei turizmo dienai savivaldybės meras Valerijus Makūnas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Černiauskienė pasveikino Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojus.

Už profesionalų darbą ir kūrybines idėjas populiarinant Kauno rajoną meras dėkojo turizmo vadybininkėms Renatai Žagminaitei ir Aistei Medikienei.

„Turizmas – tai galimybė sveikiau gyventi, būti turtingesniam savo žiniomis ir geresnių bendravimo įgūdžių įgijimas. Jūsų dėka vis daugiau žmonių susipažįsta su Kauno rajonu ir jo istoriniu paveldu“, – kalbėjo meras.

Minint Pasaulinę turizmo dieną Lietuvos turizmo informacijos centrai keliautojams dovanoja staigmenų kupiną savaitgalį.

Kauno rajone penktadienio pavakarę vyko pėsčiųjų žygis „Panaktinėkime su gervėmis“. Turizmo centro direktorė Raminta Popovienė dėkojo prie Ežerėlio kultūros centro susirinkusiems žygeiviams ir palinkėjo gerų įspūdžių. Keliautojai, lydimi gido Pauliaus Vilkevičiaus, skanduodami iškeliavo link Ežerėlio durpyno aukštapelkės, kur stebėjo tolimai kelionei į šiltuosius kraštus besiruošiančius gervių būrius. Susirinko beveik šimtas norinčių stebėti paukščius, tarp jų ir Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas bei Zapyškio seniūno pavaduotoja Monika Kiaušaitė.

Šeštadienį gyventojai, mėgstantys pramogas ant vandens, galėjo pasigrožėti Kauno rajono kurortine teritorija plaukdami laivu „Zapyškis“.

Rugsėjo 27-ąją turizmo ir verslo informacijos centras lauks visų Raudondvaryje. Čia atvykę lankytojai galės sudalyvauti viktorinoje. Teisingai į klausimus apie Kauno rajoną atsakę žmonės laimės prizų su Kauno rajono simbolika.

Pasaulinė turizmo diena, kaip profesinė turizmo verslo atstovų šventė, pradėta minėti nuo 1980-ųjų. Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius.

Informaciją apie Kauno rajono lankomus objektus ir turizmo paslaugas teikiantis TVIC, duris atvėrė prieš devynerius metus. Per šį laiką tūkstančiai turistų spėjo susipažinti su įvairiomis laisvalaikio praleidimo, pramogų, apgyvendinimo, maitinimo galimybėmis Kauno rajone.

Populiariausios veiklos, kurias renkasi pakaunės kraštą aplankantys turistai – teatralizuotos ekskursijos Raudondvario dvare, pasiplaukiojimai Nemunu, kelionės dviračių takais, poilsis kurortinėje teritorijoje bei piliakalnių lankymas.

2020 m. laivu „Vytis“ plaukė virš penkių tūkstančių žmonių, o dviračių taku Marvelė-Zapyškis keliavo apie dvidešimt vienas tūkstantis dviratininkų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: