Tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre varžėsi 20 komandų

Sausio 4–6 d. Kauno rajone įvyko kasmetinis tarptautinis vaikų krepšinio turnyras „Christmas Cup 2023“ Kauno rajono mero taurei laimėti, kurį organizavo „Tornado“ krepšinio mokykla. Tai didžiausias vaikų krepšinio turnyras rengiamas Lietuvoje.

Kaip ir kiekvienais metais šiame turnyre dalyvavo gausus būrys mūsų šalies jaunųjų sportininkų ir svečių komandos iš užsienio – tai vaikinų komandos iš Švedijos, Latvijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir Suomijos.

Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: 2007, 2009 ir 2010 metais gimę berniukai. Dėl nugalėtojų titulo varžėsi 20 komandų.

2010 m. grupėje triumfavo komanda iš Šiaulių, įveikę krepšinio mokyklos (KM) „Tornadas“ jaunuosius krepšininkus. Trečią vietą laimėjo tauragiškiai.

2009 m. grupėje nugalėjo turnyro šeimininkai KM „Tornadas“, finale įveikę šiauliečius, o trečioje vietoje liko Klaipėdos V. Knašiaus KM.

Labiausiai buvo laukiamas vyriausių vaikinų (2007 m. grupė) komandų finalas, kuriame turnyro nugalėtojo titulą apgynė KM „Perkūnas“ (Kaunas) komanda, įveikusi svečius iš Latvijos DSN Riga komandą. Pirmame kėlinyje vyko apylygė kova, tačiau antrame – iniciatyvą perėmė svečiai iš Latvijos bei susikrovė 11 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos kauniečiai spurtavo ir rezultatas vėl tapo lygus, o po to varžybos vyko taškas į tašką. Pergalingus taškus kauniečiai pelnė ketvirto kėlinio paskutinėmis minutėmis ir varžovams jau neleido priartėti. Varžybos baigėsi rezultatu 71:65.

Trečią vietą šiame pogrupyje iškovojo KM „Tornadas“ krepšininkai.

Taip pat buvo apdovanotas ir simbolinis geriausių krepšininkų turnyro penketas.

Apdovanojimų ceremonijoje komandos nugalėtojos buvo apdovanotos įsteigtais prizais, medaliais bei taurėmis. Nugalėtojus sveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas, krepšinio mokyklos „Tornadas“ mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Arūnas Talalas.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos