Tradicinė „Obuolinių“ šventė Babtuose

Rugsėjo 11-osios popietę į jau tradicine tapusią „Obuolinių“ šventę susirinko Kauno rajono gyventojai ir svečiai iš Latvijos Pūrės miestelio.


Šventėje vyko projekto „Kaunas 2022 šiuolaikinės seniūnijos – Babtai“ edukacijos su menininke Rima Mikalauskiene, kuri renginio svečius mokė pinti mandalas iš siūlų, bei žemės meno edukacijos kartu su dailininke Sigita Podeckiene. Miestelio centre, kurį puošė Babtų gimnazijos ir darželio vaikų dailės darbai, įsikūrė amatininkų mugė, kurioje buvo galima įsigyti įvairių sodo genėjimo įrankių, rankdarbių, gardėsių. Įvairių veislių obuoliais vaišino LAMMC sodininkystės ir daržininkystės institutas, o Babtų kultūros centro folkloras ir Babtų neįgaliųjų draugija vaišino skanėstais iš obuolių.


Mėgstantys aktyvias pramogas žaidė burbulinį futbolą. Vaikus linksmino ir balionus dovanojo linksmasis zuikutis. Maisto edukacijų projekto dalyviai Sonata ir Egidijus susirinkusius džiugino skaniais obuoliniai blynais ir obuolių fondiu. Tradicinių apdovanojimų metu, prizas atiteko Ramašauskų šeimynai. Skaniausio patiekalo iš obuolių konkurso laimėtojui buvo įteiktas 100 eurų vertės Gasiūnų baro čekis.

 

Koncertinę programą dovanojo: Užliedžių bendruomenės ansamblis ,,Archyvas’’, Ringailė Ramašauskaitė, svečiai iš Latvijos – estradinės muzikos kapela „Pūre“, projekto „Lietuvos balsas“ finalininkė Beatričė Jevdokimovaitė – Beti.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: