Tradicinėse bėgimo varžybose susirinko 400 vaikų

Trečiadienį Zapyškyje karaliavo bėgimas – daugiau nei 400 vaikų dalyvavo olimpiečio Kęstučio Orento ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno taurės bėgimo varžybose.

Į renginį atvyko ne tik bėgikai iš įvairių pakaunės ugdymo įstaigų, Kauno, Vilniaus, bet ir jų palaikymo komandos: mokytojai, tėčiai, mamos, artimieji, draugai.

Varžybų dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į septynias grupes, atskirai berniukai ir mergaitės. Savo jėgas sportininkai galėjo išbandyti trijose skirtingų atstumų trasose: 300 m, 500 m ir 1 km.

Pasveikinti bei palaikyti sportininkų atvyko Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas. „Taip sutapo, kad tradicines varžybas šįmet organizuojame Europos judumo savaitę. Tai jau septintasis bėgimas, o Zapyškyje jis rengiamas 3 kartą. Zapyškis jau seniai tapęs aktyvumo zona, kur driekiasi dviračių takas, laukia vandens pramogos“, – renginio metu kalbėjo vicemeras.

Jauniesiems sportininkams jis linkėjo gerų startų ir pergalių.

Kiekvienam varžybų dalyviui savivaldybė padovanojo marškinėlius, jais pasipuošę vaikai startavo bėgime. 

Pasibaigus bėgimo varžyboms kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtais prizais, medaliais ir dovanėlėmis. Apdovanota buvo ir gausiausia šių varžybų komanda – Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: