Tęsiamas darnus Kauno rajono ir Lenkijos ugniagesių bendradarbiavimas

Pradėtas vykdyti antras bendras Lietuvos ir Lenkijos ugniagesių projektas Nr. LT-PL-5R-382 „Priešgaisrinių komandų pajėgumų stiprinimas kovojant su pandemijomis ir infekcinėmis ligomis“.

Projekto tikslas – didinti saugumą Lietuvos ir Lenkijos pasienio teritorijoje, stiprinant ugniagesių brigadų gebėjimus kovoje su COVID-19 ar kitomis pandemijomis ir plintančiomis infekcijomis, vystant ilgalaikę partnerystę ir bendradarbiavimą suteikiant ugniagesių ir gelbėjimo paslaugas Giby ir Kauno rajono savivaldybėse, gerinant būtinąją infrastruktūrą, įsigyjant reikalingą įrangą ir stiprinant savanorių ugniagesių gebėjimus bendruose mokymuose.

Projekto pradžia 2020-12-01, pabaiga 2022-11-30.

Bendras projekto biudžetas 728 077,96  eurų, ES dalis 618 866,26 eurai.

Projektą įgyvendina: Giby savivaldybė – pagrindinis partneris ir partneris Viešoji įstaiga Kauno rajono priešgaisrinė saugos tarnyba.

Projekto metu Viešoji įstaiga Kauno rajono priešgaisrinė saugos tarnyba planuojama įsigyti 2 naudotus gaisrinius automobilius ir įmontuoti juose dangos dezinfekcijai skirtas sistemas, 6 kvėpavimo aparatų ir susijusių priemonių komplektus, apsauginės aprangos, pripučiamas dekontaminacijos ir gelbėjimo darbams skirtas palapines, siekiant užtikrinti efektyvesnį priešgaisrinių ir gelbėjimo paslaugų teikimą, savanorių ugniagesių kvalifikacijos ir įgūdžių tobulinimą krizių valdyme Kauno rajone savanoriams ugniagesiams bus organizuojami darbo su kvėpavimo aparatais mokymai, gelbėjimo operacijos demonstracija.

Projektas Nr. LT-PL-5R-382 „Priešgaisrinių komandų pajėgumų stiprinimas kovojant su pandemijomis ir infekcinėmis ligomis“ iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos