Kauno rajono ugniagesių savanorių draugija vykdo projektą „Ugniagesių ir savanorių ugniagesių fizinės sveikatos stiprinimas“

Spalio 4 dieną Kauno rajono ugniagesių savanorių draugijos pirmininkas Klemensas Narkevičius kartu su Viešosios įstaigos Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos savanoriais ugniagesiais Ežerėlio ugniagesių komandos patalpose pristatė projektą „Ugniagesių ir savanorių ugniagesių fizinės sveikatos stiprinimas“ bei projekto įgyvendinimo priemones. Šis projektas finansuojamas iš Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Projekto pristatyme dalyvavo Bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkas Laurynas Dilys, Viešosios įstaigos Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos vadovas Rytis Velžys ir jo pavaduotojas Algirdas Žandaras.

Fizinis aktyvumas – vienas iš svarbiausių veiksnių, stiprinančių fizinį pajėgumą, sveikatą ir didinančių gyvenimo įvairovę. Projektas skirtas ugniagesių ir savanorių ugniagesių fizinio pasirengimo ir ištvermės gerinimui, nes ugniagesio darbas reikalauja ne tik profesinių įgūdžių, bet ir gero fizinio pasirengimo.

Ežerėlio, Poderiškių, Lapių bei Babtų ugniagesių komandų patalpose įrengtos universalios jėgos staklės (daugiafunkciniai treniruokliai), kurie buvo nupirkti iš šio projekto gautų lėšų. Tai galimybė laisvalaikiu sportuoti nemokamai, tad šiais treniruokliais naudosis ugniagesiai ir savanoriai ugniagesiai fizinio pasirengimo ir ištvermės gerinimui.

Plėtojant savanorystę Kauno rajone labai svarbu motyvuoti jaunus žmones ir užtikrinti galimybes savanoriams ugniagesiams ar būsimiems savanoriams laisvalaikiu sportuoti bei didinti savo fizinį pasirengimą. Universalios jėgos staklės (daugiafunkciniai treniruokliai) suteikia galimybę treniruoti įvairias raumenų grupes, tad tai puiki priemonė nereikalaujanti daug vietos.

Projekto vadovas K. Narkevičius kartu su savanoriais ugniagesiais džiaugiasi, jog Kauno rajono bendruomenės sveikatos taryba patvirtino šį projektą ir suteikė galimybę jaunuoliams laisvalaikiu nemokamai sportuoti.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos