Savaitgaliais prie Kauno rajono savivaldybės veiks ūkininkų turgelis

Kauno rajonas – žemdirbių kraštas, todėl džiugu, kad ilgai brandinta mintis prie Kauno rajono savivaldybės administracinio pastato įkurdinti ūkininkų turgelį virsta realybe. Jis startuos gegužės 30 d. 8 val.

„Kauno rajono ūkininkų turgelis – erdvė mūsų krašto žmonėms. Kiekvienas ieškome natūralių, geros kokybės kaimiškų produktų. Kurdami šį turgelį turėjome tikslą, kad jame būtų prekiaujama geriausia Kauno rajono ūkininkų produkcija“, – akcentavo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Savivaldybė patvirtino, kad bus prekiaujama tik Lietuvoje užauginta ir pagaminta produkcija: gyventojai ras pieno, duonos, mėsos produktų, įvairių sūrių, daržovių, vaisių, uogų, medaus, padažų ir pan.

Į turgelį užsukę pirkėjai ras gerai pažįstamą Kauno rajono ūkininkų kokybišką ir ekologišką produkciją. Pienininkai Algis Kanapka ir Vladas Kurutis siūlys įsigyti šviežio pieno ir jo gaminių. Įvairiausiomis daržovėmis prekiaus Domeikavoje įsikūręs „Makūnų ūkis“. Saulėgrąžų, liucernos, ridikėlių ir kitų daigų pasiūlys UAB „Žali žali“. Bitininkai iš Ringaudų atveš savo medaus, iš pakaunės atvyks braškių, šilauogių augintojai. Kam patinka gurmaniško maisto skoniai, galės įsigyti marinuotų ar įdarytų putpelių kiaušinių, sraigių.

Koks gi turgelis be skanios mėsos... Sūdytos, rūkytos ir vytintos mėsos gaminių, paruoštų medinėse rūkyklose ant natūralaus alksnio dūmo, kvies paragauti „Teresės mėsos gaminiai“. Modernaus mėsinių galvijų ūkio savininkas Nikolajus Dubnikovas iš Vandžiogalos seniūnijos, Padaugupio kaimo, atveš kokybiškos veršienos ir jautienos gaminių. Taip pat šviežia mėsa su „Dzūkų gaminiais“ atkeliaus tiesiai iš nuostabaus Dzūkijos kaimo.

Turgelis veiks savaitgalio dienomis – šeštadieniais ir sekmadieniais. Jame savo užaugintą produkciją pardavinės iki 30 ūkininkų.

„Mūsų krašte dirba puikūs žemdirbiai, kurie siūlo kokybišką ir skanų maistą. Norime paremti rajono ūkininkus ir prisidėti prie jų veiklos. Prekybininkams bus taikomas nulinis tarifas, todėl jie nemokės už prekybos vietą. Išlaidas padengs Savivaldybė iš savo turimų programų“, – patvirtino meras V. Makūnas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: