Geriausių Kauno rajono ūkininkų produkciją bus galima įsigyti vienoje vietoje

Šių metų balandį prie Kauno rajono savivaldybės administracinio pastato pradės veikti ūkininkų turgelis. Tai patvirtino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Šarūno Šukevičiaus ir Lietuvos ūkininkų sąjungos Kauno rajono skyriaus pirmininkės Genutės Staliūnienės pasirašyta sutartis.

Numatoma, jog turgelis veiks savaitgalio dienomis. Jame savo užaugintą produkciją galės pardavinėti iki 30 Kauno rajono ūkininkų. Pirmenybė prekiauti bus suteikiama tiems, kurie turi nacionalinės kokybės produktų (NKP) sertifikatus.

„Pirkėjai ieško natūralių, geros kokybės kaimiškų produktų. Norime įsteigti tokį turgelį, kuriame prekiautų geriausi rajono ūkininkai, o produkcija būtų kuo įvairesnė“, – pabrėžė Genutė Staliūnienė.

Atsakinga už norinčių prekiauti atranką, turgaus vystymąsi ir bendrą tvarką Ūkininkų sąjunga paskyrė šilauogių augintoją Daivą Šinkevičienę. Į ją tel. 8 676 21 344 arba į Kauno rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoją Raimondą Stankų tel. (8 37) 305 582 jau dabar gali kreiptis ūkininkai, norintys prekiauti savo produkcija ar gauti daugiau informacijos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos