Užliedžiuose nušvito Kalėdų miestelis

Ketvirtadienį Užliedžių daugiafunkciame centre rinkosi čia įsikūrusios pradinės mokyklos bendruomenė. Pasitikdami šventes moksleiviai ir jų pedagogai paruošė programą, kurią pavadino „Saldi Kalėdų pasaka“. Į sceną vienas po kito lipo mažųjų artistų kolektyvai: šokėjai, dainininkai, aktoriai.

Po jų koncertą surengė ir profesionalūs Užliedžių laisvalaikio salės artistai, svečiai. Renginį vedė pats Kalėdų Senelis.

Daugiafunkcio centro direktorė Ingrida Levickienė pasveikino bendruomenę su artėjančiomis šventėmis ir pakvietė pažiūrėti filmą apie mokyklos gyvenimą.

Neseniai rekonstruotame Užliedžių daugiafunkciame centre įsikūrusi ne tik mokykla ir laisvalaikio salė, bet ir biblioteka, paruoštos patalpos medicinos punktui.

Greta centro Kauno rajono savivaldybė nupirko keletą sklypų ir juose įrengė sporto erdves, pastatė modulinį darželį. Šalia mokyklos vakar buvo įžiebta eglutė ir atidarytas Kalėdų miestelis. Jaukiomis spalvomis nušvito ir Šviesos skveras.

I.Levickienė džiaugėsi sukurtomis naujomis erdvėmis, tačiau konstatavo, kad mokykloje sparčiai daugėja mokinių, todėl darosi ankšta.

Daugiafunkcio centro statyboms vadovavęs Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Mantas Rikteris patikino, kad savivaldybė stebi demografines tendencijas Užliedžių seniūnijoje ir ieško įvairių sprendimų. Čia netrukus turėtų būti atidarytas naujas vaikų darželis, planuojama statyti ir daugiafunkcio centro priestatą. Giraitėje bus įrengtas parkas, iškils bažnyčia, o ateityje – ir mokykla.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: